[FOTO] Żarowianie spotkali się z Przemkiem Kossakowskim

wtorek, 14.5.2024 11:31 132 0

Z okazji przypadającego w tym roku 7️5-lecia Biblioteki Publicznej im. ks. Jana Twardowskiego w Żarowie w sobotę, 11 maja odbyło się spotkanie autorskie z Przemkiem Kossakowskim – podróżnikiem, redaktorem, człowiekiem balansującym niejednokrotnie na granicy życia w poszukiwaniu i doświadczaniu nieznanego.

Podczas spotkania Przemysław Kossakowski ze szczegółami opowiadał o początkach swojej pracy dziennikarskiej i pierwszych kontaktach z uzdrowicielami i szamanami. O różnicach kulturowych wynikających z miejsca na świecie, które zamieszkują. O trudnych doświadczeniach, które złamałyby niejednego ducha. Całe wystąpienie wzbogacone było licznymi fotografiami. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, a gość bardzo chętnie odpowiadał na każde pytanie. Na zakończenie spotkania każdy mógł zrobić pamiątkowe zdjęcie, zdobyć autograf i porozmawiać.

Przemek Kossakowski to podróżnik, odkrywca, autor książek i twórca telewizyjny, który swymi dokonaniami wielokrotnie udowadniał, że strach ma jedynie wielkie oczy. Popularność zdobył jako prowadzący programy telewizyjne m.in. Kossakowski. Szósty zmysł i Kossakowski. Inicjacja emitowane na kanale TTV. Ostatnio najbardziej kojarzony jest z programem Down The Road. Zespół w trasie, w którym poznaliśmy go jako człowieka niezwykle wrażliwego. W 2014 roku wydał książkę pt. Na granicy zmysłów, którą napisał na podstawie swojego programu reportażowego Kossakowski. Szósty zmysł.

- To było niezwykłe spotkanie z bardzo otwartym człowiekiem, które na długo zostanie w naszej pamięci. Dziękujemy za inspiracje, każdą rozmowę i uśmiech… a mieszkańcom za tak liczne przybycie. Organizatorem spotkania była Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Żarów - informuje Urząd Gminy w Żarowie.

/UM Żarów/

Dodaj komentarz

Komentarze (0)