[FOTO] Za nami pierwszy dzień charytatywnego turnieju dla chorych dzieci

sobota, 4.6.2022 17:35 376 0

W sobotę, 4 czerwca rozpoczął się "Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Gramy dla Oli i Kajtka 2022". Atrakcji nie brakowało.

 

- W tym roku organizujemy piąty turniej, podczas którego będziemy zbierać środki na leczenie oraz rehabilitację, dla dwójki chorych dzieci - Oli i Kajetana. Ola ma 2 latka. Urodziła się z wadą wrodzona mózgu – agenezja ciała modzelowatego oraz epilepsje. Obecnie nie chodzi, lecz każdego dnia, systematycznie rehabilitanci pomagają jej stanąć samodzielnie na nogi. Kajetan to 17-to letni młodzieniec chorujący na postępującą nieuleczalną dystrofię mieśniową typu Duchenn'a - zanik mieśni.  Do tej pory udało nam się zorganizować cztery turnieje, podczas których zebraliśmy w sumie kwotę ok. 150 tysięcy złotych. Na naszych turniejach gościliśmy młodych piłkarzy z takich klubów jak Granit Roztoka, Zagłębie Lubin, Śląsk Wrocław, Polonia Świdnica, Kuźnia Jawor, Łużyce Lubań, Falubaz Zielona Góra i wiele innych, które w tym roku także z nami zagrają. Co roku mamy bardzo ciekawe fanty na licytacjach: koszulki oraz piłki z podpisami sportowców, obrazy lokalnych artystów, vouchery i wiele wiele innych. Ponadto prowadzimy loterię fantową - każdy los wygrywa, a dodatkowo każdy los brał udział w losowaniu bardzo atrakcyjnych nagród głównych - relacjonują organizatorzy turnieju.

To jeszcze nie koniec wrażeń, ponieważ jutro (5 czerwca) na uczestników czekają kolejne atrakcje. Szczegóły na plakacie:

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)