[FOTO] Wiemy gdzie otwiera się nowy żłobek w Świdnicy

czwartek, 4.8.2022 22:01 1746

W parterowym budynku, przy ul. Kazimierza Odnowiciela 22 w Świdnicy, powstaje żłobek „Planeta Malucha”. W chwili obecnej trwają jeszcze prace przygotowawcze, ale już z początkiem września nastąpi otwarcie placówki i ten cichy budynek z ogrodem, w spokojnej , zielonej okolicy na os. Zawiszów, zacznie tętnić życiem.

 

“Planeta Malucha" zainspirowany jest skandynawskim modelem wczesnej edukacji. Stonowane kolory, proste elementy wystroju i drewniane zabawki tworzą przestrzeń, w której dziecko może odpocząć, poczuć się bezpiecznie i nabyć nowe umiejętności. W żłobku dzieci mają możliwość lepszego zaspokajania potrzeb społecznych, poznawczych i emocjonalnych, ale także wszechstronnego rozwoju. Należy pamiętać, że zdobyte w żłobku doświadczenie ma duży wpływ na przebieg ich edukacji w przedszkolu i szkole.

 
W świdnickiej "Planecie Malucha" oprócz pomieszczeń przeznaczonych do całodziennego pobytu, maluszki będą miały własną kuchnię, która będzie karmić ich zdrowo i zgodnie z zaleceniami do swojego wieku. Placówka dysponuje werandą i ogrodem, w których dzieci będą spędzać mnóstwo czasu trenując odporność od małego.
 
 
 

Wykwalifikowana kadra zadba o ich rozwój i od najmłodszych lat będzie uczyć życia w zgodzie z naturą.

 ZAINTERESOWANYM PODAJEMY DANE KONTAKTOWE:

 

ŻŁOBEK „Planeta Malucha”

Ul. K. Odnowiciela 22

Tel. 74 600 02 77

Godziny pracy:  od poniedziałku do piątku w godz. 6.30 do 17.00

FB: https://www.facebook.com/zlobekplanetamalucha/?ref=page_internal&mt_nav=0