komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

środa, 4 sierpnia 2021

Dominika, Protazego

[FOTO, WIDEO] "Polski Ład" PiS. Porozumienie popiera założenia programu i promuje swoje pomysły w regionach

środa, 19.5.2021 13:40 , komentarze: 4 , odsłony: 1679
kategorie artykułu:

Dolnośląscy przedstawiciele Porozumienia Jarosława Gowina promują Polski Ład i zachęcają mieszkańców regionu do zapoznania się z programem społeczno-gospodarczym zaprezentowanym przez Zjednoczoną Prawicę przed kilkoma dniami. Zaznaczają, że zaproponowane w resorcie zarządzanym przez ich przywódcę Jarosława Gowina pomysły, spotkały się z dobrym przyjęciem przez samorządy, szczególnie jeśli chodzi o projekt związany z rozwojem mieszkalnictwa.

Przedstawiony 15 maja projekt, którego liderem jest Prawo i Sprawiedliwość zakłada szereg zmian jeśli chodzi m.in. o podatki, mieszkalnictwo, zdrowie, edukację oraz ekologię.

19 maja, podczas krótkiej konferencji prasowej w Świdnicy, działacze regionalni partii Porozumienie JG podkreślali, że sporo zmian, które zaproponowano pochodzi z Ministerstwa Rozwoju. 

Polski Ład to wielki plan inwestycji i reform, mających dostosować Polskę do wyzwań, które stawia rzeczywistość po pandemii COVID-19. To nie tylko program na wychodzenie Polski z pandemii, lecz także zmierzenie się z wyzwaniami polskiej rzeczywistości - mówiła Beata Żołnieruk, członkini zarządu krajowego Porozumienia.

Wyposażyliśmy samorząd w narzędzia, dzięki którym inwestycja w mieszkalnictwo społeczne nie będzie kołem młyńskim budżetów gmin. Odkąd tylko Porozumienie stało się odpowiedzialne za dział mieszkalnictwa, w 43 dni od opracowania programu mieszkalnictwa społecznego, utworzenia Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej (SIM), przystąpiło do niego ponad 6% wszystkich gmin w Polsce - podkreślał Jacek Hecht, radny powiatu kłodzkiego.

Więcej w naszym wideo:

 

Wasze komentarze

Tak,chyba polski burdel pis...
czwartek, 20.05.2021 11:26 autor:
Ta bladyna to już wszędzie się pcha a i tak...
środa, 19.05.2021 13:58 autor: Autor
ktoś tu zazdrości ...
środa, 19.05.2021 16:05 autor:
poniedziałek, 28.6.2021 16:30
sobota, 1.5.2021 14:09
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra