[FOTO, WIDEO] „Mama i Tata – najpiękniejsze słowa świata”. Dzieci z Przedszkola Abracadabra świętowały Dzień Rodziny

czwartek, 23.5.2024 21:20 1460

„Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień. Z tej okazji, 23 maja  przedszkolaki z  Przedszkola Językowego AbraCadabra zaprosiły swoich najbliższych na uroczysty program artystyczny, który zaprezentowano w świdnickim teatrze.

 W ramach uroczystości przedszkolaki z Abracadabra zaprezentowały się na deskach teatru w przedstawieniu  w języku polskim i angielskim.  W trakcie występu dzieci i rodzice przenieśli się w malowniczy świat pełen artystycznych uniesień.

 

Był układ taneczny, piosenki i mnóstwo radości. Dzieci z Przedszkola Językowego AbraCadabra w wyjątkowy sposób świętowały Dzień Rodziny. Wraz z opiekunami grup przygotowały niezwykły program artystyczny, który przedstawiły ukochanym osobom.

 

Przedszkolaki zaprezentowały tańce i piosenki inspirowane najróżniejszymi przebojami. Opowiedziały  w nich o rodzinnej miłości, wyprawie do zoo oraz o tym, że najlepsza drużyna to właśnie rodzina, z którą warto przez życie iść.

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA WIDEO: