[FOTO] Wakacje czas start! Baseny letnie w Świebodzicach i Świdnicy już otwarte. MAMY DLA WAS BILETY!

piątek, 21.6.2024 16:30 2988 0

Ostatni dzień roku szkolnego przywitał nas upalną, słoneczną pogodą. Na rozpoczęcie wakacji Ośrodki Sportu i Rekreacji w Świdnicy i Świebodzicach podjęły decyzję o otwarciu basenów letnich.

Basen odkryty w Świdnicy znajduje się na terenie OSiR-u przy ul. Śląskiej 35. Obiekt przeszedł gruntowną modernizację i został otwarty ponownie w 2022 roku. Łączna powierzchnia basenów wynosi 2500 m2. W skład kompleksu wchodzą: dwa baseny rekreacyjne, basen sportowy – 25 metrów, 7 torów, brodzik, wodny plac zabaw, 60 metrowa zjeżdżalnia rurowa, 15 metrowa zjeżdżalnia jednotorowa, Zjeżdżalnia dla maluchów, Dzika rzeka, Kula generująca fale, Gejzery powietrzne, Ścieżka pontonowa, Masażery, Armatki wodne, Tryskające dysze, Wiadra przelewowe, Wypożyczalnia leżaków, Kawiarenka, Foodtrucki i Boisko do siatkówki plażowej.

Bilet normalny w dni robocze kosztuje 20 zł, a ulgowy 13 zł. W weekendy zapłacimy 22 zł za bilet normalny i 16 zł za ulgowy. Pełny cennik, obejmujący m.in. bilety rodzinne i wypożyczanie sprzętu dostępny TUTAJ.Obiekt czynny jest codziennie od 10.00 do 19.00.

Basen otwarty w Świebodzicach przy ul. Rekreacyjnej 1 to jeden z największych zespołów basenów odkrytych na Dolnym Śląsku. W skład kompleksu wchodzi basen pływacki o wymiarach 50 m x 12,5 m i głębokości od 1,2 m do 1,8 m oraz basen rekreacyjny dla osób nieumiejących pływać o głębokości do 1 m. Dla najmłodszych są dwa brodziki ze stali nierdzewnej. W jednym z nich został zainstalowany jeżyk wodny. Do dyspozycji wypoczywających dostępne są rozległe tereny do plażowania, wyznaczone miejsce do grillowania oraz boisko do plażowej piłki siatkowej i nożnej. Obiekt posiada dobrze zaopatrzoną kawiarenkę.

Cennik poniżej:

Obiekt czynny codziennie od 10.00 do 19.00.

 

--- KONKURS ---

W związku z rozpoczęciem wakacji przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania 10 biletów wstępu na basen odkryty w Świebodzicach. Otrzyma je pierwsze 5 osób (po 2 bilety), które poprawnie odpowiedzą na pytanie:

W którym roku Wodne Centrum Rekreacji w Świebodzicach przeszło gruntowną modernizację?

Odpowiedzi wysyłajcie na maila konkursy@doba.pl, w tytule maila prosimy wpisać "Basen", a w treści oprócz odpowiedzi także swoje imię, nazwisko, miejscowość i numer telefonu. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.  Konkurs trwa do piątku, 28 czerwca do godz. 23.59.

 

/foto: doba.pl/

Dodaj komentarz

Komentarze (0)