komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

sobota, 20 lipca 2019

Czeslawa, Hieronima

[FOTO] W błocie, wodzie i z przeszkodami. Świdnicka Furia po raz drugi

sobota, 15.6.2019 14:30 , komentarze: 1 , odsłony: 2547
kategorie artykułu:

Kolejna impreza włącza się w bogaty kalendarz świdnickich wydarzeń sportowych. Tym razem miłośnicy aktywnego spędzania czasu mogą zmierzyć się z własnymi słabościami na specjalnie przygotowanym torze z przeszkodami. Impreza Świdnicka Furia, zorganizowana po raz drugi, odbywa się nad Zalewem Witoszówka.

Udział w imprezie biegowej mogły wziąć jedynie pełnoletnie osoby, na które czekał specjalny tor. Teren wokół zalewu Witoszówka zmienił się w trasę naszpikowaną różnego rodzaju przeszkodami zarówno naturalnymi, jak i sztucznymi. Biegacze do pokonania mają m.in. cieki wodne, górki, drzewa, ściany, liny, trawersy poziome, pajęczyny linowe, zasieki, trylinki, beczki z piaskiem.

Jest to ekstremalne wyzwanie dla miłośników aktywnego spędzania czasu, którzy nie boją się wyzwań i bliskich spotkań z wszechobecnym błotem. W sumie na linii startu pojawi się kilkaset śmiałków.

Długość trasy to około 7 kilometrów.

- Dodatkowo wprowadzona została rezygnacja z pomiaru czasu oraz brak premiowania trzech pierwszych miejsc. Liczymy więc na to, że uczestnicy chętniej będą sobie pomagali w pokonywaniu przeszkód. Mamy nadzieję, że dzięki temu każdy z uśmiechem przekroczy linię mety – mówi Bartosz Jagodziński, dyrektor eventu.

Współorganizatorem wydarzenia jest doświadczone w organizacji tego typu ekstremalnych biegów stowarzyszenie z Wrocławia - „Anngellsrun”. 

 

 

Wasze komentarze

piątek, 19.7.2019 09:16
czwartek, 18.7.2019 09:29
1
poniedziałek, 15.7.2019 16:24
poniedziałek, 15.7.2019 12:45
poniedziałek, 15.7.2019 08:59
1
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
SKUP AUT
SKUP AUT