[FOTO] Trwają inwestycje w gminie Marcinowice

poniedziałek, 12.2.2024 12:10 353 0

Przewodniczący rady gminy Marcinowice Artur Fiołek przedstawił krótki raport przebiegu gminnych inwestycji z minionego tygodnia.

- Część inwestycji dobiega końca, inne nabierają rozpędu lub są na ukończeniu. Front prac jak na miesiąc luty jest szeroki. Wkrótce planujemy kolejne realizacje - podkreśla Fiołek.

Trwa budowa peronu w Strzelcach. Inwestycja przebiega zgodnie z planem. Co istotne, w ramach inwestycji wykonane zostaną również zapory W Strzelcach budowany jest też pierwszy z trzech chodników zaplanowanych na ten rok. Zakończyły się prace przy budowie świetlicy w Szczepanowie i przeprowadzane są odbiory. W Wirkach została wykonana elewacja świetlicy i część zagospodarowania zewnętrznego. Szatnie sportowe w Marcinowicach i Wirach zyskały tynki wewnętrzne i sufity oraz podkład pod elewację. W Kątkach trwa budowa chodnika wzdłuż boiska i zatoki autobusowej przy świetlicy, która wkrótce również przejdzie pierwsze odbiory. W Wirach położony nowe płyty najazdowe na jednym z mostów oraz została ułożona pierwsza warstwa asfaltu na drodze gminnej. W Śmiałowicach mury nowej remizy rosną w dynamicznym tempie.

źródło: A. Fiołek/FB

Dodaj komentarz

Komentarze (0)