[FOTO] Świąteczna paczka dla dzieci z domu samotnej matki

wtorek, 11.1.2022 09:23 475 0

[FOTO] Świąteczna paczka dla dzieci z domu samotnej matki

Uczniowie, rodzice i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej im. Świętego Mikołaja w Pastuchowie zorganizowali zbiórkę darów dla dzieci z Domu Samotnej Matki w Pieszycach.

- W środę, 5 stycznia wolontariuszki pod opieką katechetki Alicji Ciupińskiej wybrały się do Domu Samotnej Matki w Pieszycach, aby zawieźć zebrane rzeczy z akcji Paczuszka dla maluszka. Obdarowane osoby były zaskoczone ilością darów. Pragniemy wszystkim darczyńcom serdecznie podziękować za tak wiele prezentów przekazanych dla potrzebujących. Dziękujemy za otwartość serc, wierzymy, że dobro napełnia ręce, a dawanie serce – informują władze szkoły.

Paczuszka dla Maluszka to bożonarodzeniowa akcja której adresatami są podobnie jak w ubiegłych latach instytucje takie jak: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Ponadto owoce zbiórki trafiają również do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka oraz podopiecznych naszej organizacji, których maluchy już pojawiły się na świecie.

foto - Szkoła Podstawowa im. Świętego Mikołaja w Pastuchowie

Dodaj komentarz

Komentarze (0)