[FOTO] Studniówkowe szaleństwo w stylu Ekonomicznym! [248 zdjęć]

niedziela, 4.2.2024 10:00 6780 0

3 lutego br., nauczyciele i uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Ekonomicznych im. W. Stysia w Świdnicy spotkali się na balu maturalnym. Na miejsce magii wybrano Hotel Esperanto, gdzie o godzinie 19:00 rozpoczęła się niezapomniana noc pełna tańca, śmiechu i emocji.

Dyrektor szkoły, Krzysztof Osiak, wygłosił wzruszające przemówienie, podkreślając znaczenie chwil spędzonych razem i wspólnego świętowania. To był wyjątkowy wieczór dla przyszłych maturzystów, którzy po latach nauki zasłużyli na wyjątkowe świętowanie.

Tradycyjnie nie mogło zabraknąć poloneza, którym młodzi tańczyli z wdziękiem i elegancją, tworząc magiczną atmosferę tej wyjątkowej nocy. Podziękowania za trud i zaangażowanie w uświetnienie studniówki płynęły  w kierunku nauczycieli, rodziców i wszystkich, którzy przyczynili się do tego wyjątkowego momentu.

Hotel Esperanto zamienił się w królestwo młodzieńczego entuzjazmu, gdzie dźwięki muzyki towarzyszyły kolorowym światłom i uśmiechom na twarzach wszystkich uczestników. Tańce i zabawy sprawiły, że czas zatrzymał się na chwilę, tworząc wspomnienia na całe życie.

 Studniówka EKONOMIKA to nie tylko bal, ale także symboliczne pożegnanie szkolnych lat i otwarcie nowego rozdziału życia. Niech ta noc będzie dla absolwentów niezapomnianym startem w dorosłość, a wspomnienia z niej niech kształtują ich przyszłość.

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)