[FOTO] Stowarzyszenie Diabetyków koło Miejskie w Świebodzicach ma swoją salę do ćwiczeń

poniedziałek, 11.10.2021 18:00 170 0

W piątek (8 października) w siedzibie Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Koła Miejskiego w Świebodzicach odbyło się uroczyste otwarcie sali do ćwiczeń i rehabilitacji ukierunkowanej na pomoc diabetykom.

Na zaproszenie Pani Krystyny Michalskiej Prezes Stowarzyszenia przybyła Sekretarz Miasta Sabina Cebula, która w imieniu Burmistrza Miasta Pawła Ozgi oraz własnym pogratulowała wspaniałego pomysłu utworzenia miejsca, dającego możliwości poprawy sprawności fizycznej i samopoczucia, a także wręczyła upominek.

Spotkanie było również okazją do rozmów dotyczących prężnej działalności Koła Miejskiego w Świebodzicach. Podczas systematycznych spotkań członkowie uczestniczą w szkoleniach z zakresu diabetyki, w różnego rodzaju warsztatach, a także w organizowanych przez Panią Krystynę wyjazdach integracyjnych do muzeów, operetek, kina.

Dzisiejsze spotkanie było tym bardziej wyjątkowe, że członkowie stowarzyszenia do samego przecięcia wstęgi nie widzieli w jakiej uroczystości biorą udział, wszystko za sprawą Pani Krystyny Michalskiej, która zrobiła wielką niespodziankę. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonały: Sekretarz Miasta Sabina Cebula wraz z Prezes Stowarzyszenia Krystyną Michalską. Sala, która dzisiaj została otwarta będzie dostępna dla potrzebujących dwa razy w tygodniu. Sekretarz Miasta zapewniła, że dołoży wszelkich starań, aby w sali przybyło więcej sprzętu.

Gratulujemy Pani Przewodniczącej dobrego pomysłu, życzymy wszystkim członkom dużo zdrowia i niesłabnącej energii.

Źródło: swiebodzice.pl

Dodaj komentarz

Komentarze (0)