[FOTO] Prace młodych artystów na wystawie w GCKiS

wtorek, 6.7.2021 13:30 1102 0

W Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie można podziwiać prace młodych artystów uczęszczających na zajęcia pracowni plastycznej. Uczestnikami zajęć w tym roku szkolnym byli także dorośli. Opiekunem zajęć „Szkic i malarstwo” jest Elżbieta Kulas.

W piątek, 25 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w pracowni plastycznej, podczas którego wszyscy uczestnicy zajęć otrzymali dyplomy. Zwieńczeniem spotkania był wernisaż prac dzieci i młodzieży, które uczestniczą w zajęciach prowadzonych przez Elżbietę Kulas.

- Każdy z młodych artystów ma swój własny, niepowtarzalny styl. Wszystkie prace są na wysokim poziomie. A warsztaty, które prowadzone są w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie skierowane są do wszystkich zainteresowanych pasjonatów sztuki – zarówno tych, którzy na co dzień tworzą w swoich pracowniach, jak i tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z malarstwem i traktować ją hobbystycznie. Serdecznie Wam gratuluję i dziękuję za udział w zajęciach. Wszystkim życzę wspaniałych wakacji – mówiła podczas spotkania Elżbieta Kulas z Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Wernisaż prac młodych artystów można zobaczyć w Gminnym Centrum Kultury i Sportu przy ul. Piastowskiej 10A w Żarowie.

Magdalena Pawlik

Źródło: nowa.um.zarow.pl

Dodaj komentarz

Komentarze (0)