[FOTO] Ogrom kwiatów w jednym miejscu. Trwa Festiwal Roślin

sobota, 20.4.2024 12:50 4355 1

Festiwal Roślin, czyli największa impreza tego typu w Polsce, po raz pierwszy w Świdnicy! Niezależnie od tego, czy jesteś zielonym entuzjastą, czy dopiero chcesz odkryć magię roślin, czeka na Ciebie niesamowite wydarzenie pełne radości, barw i inspiracji!

 Festiwal Roślin w Świdnicy odbywa się po raz pierwszy. To wydarzenia zarówno dla zaprawionych w boju miłośników roślin, jak i początkujących. Oglądanie roślin niezwykle odpręża. Dlatego warto wybrać się na festiwal. A zajdziemy na nich wyjątkowe okazy oraz całą paletę barw i gatunków.Wydarzenie odbywa się w dniach 20-21 kwietnia w  Hali Pionierów, ul. Pionierów Ziemi Świdnickiej 29. Wstęp jest bezpłatny.

 - W tym sezonie przygotowaliśmy coś wyjątkowego nawet dla tych, którzy do tej pory, nie byli przekonani do roślinnego uroku. Przywieziemy zarówno atrakcyjne rośliny w niskich cenach, jak również kolekcjonerskie kąski, których próżno szukać, gdzie indziej.  Co czeka na Ciebie podczas tej edycji? Odkrywaj nowe, fascynujące gatunki, które zaintrygują nawet tych, którzy wcześniej byli obojętni na roślinny urok. Poszerzony dział roślin kolekcjonerskich z atrakcyjnymi cenami, abyś mógł zacząć swoją kolekcję. Świeże wzory doniczek, które będą ozdobą twojego domu. Podłoża, nawozy, bestsellerowa książka, akcesoria dla pasjonatów i wiele innych niespodzianek - zapewniają organizatorzy wydarzenia.

 

 

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

Maszka sobota, 20.04.2024 15:47
To nie ogrom kwiatów, tylko hala mikroskopijna. W pierwszym i...