komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

sobota, 16 lutego 2019

Danuty, Julianny

[FOTO] Narkotyki ukrył w puszce

środa, 18.7.2018 09:04 , komentarze: 1 , odsłony: 1780
kategorie artykułu:

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę oraz marihuanę, z których można by uzyskać blisko 380 porcji handlowych. Teraz o losie mężczyzny zdecyduje Sąd.

- Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy  zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej w wyniku prowadzonych działań operacyjnych ustalili, a następnie zatrzymali 26-letniego mężczyznę, mieszkańca Świdnicy, podejrzanego o posiadanie środków odurzających. W trakcie przeszukania mieszkania należącego do mężczyzny funkcjonariusze ujawnili w kuchni metalową puszkę w środku, której znajdowały się woreczki strunowe z zawartością białego proszku. Po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się iż, zabezpieczona substancja to amfetamina. W czasie dalszego przeszukania policjanci w pokoju w barku ujawnili woreczek z zawartością suszu roślinnego. Okazało się, że to marihuana - informuje rzecznik KPP Świdnica, Magdalena Ząbek.

Łącznie zabezpieczono blisko 380 porcji handlowych tych narkotyków oraz wagę elektroniczną. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już w sprawie zarzuty.

 

Wasze komentarze


piątek, 15.2.2019 08:42
16
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Mati Autogaz
Mati Autogaz