[FOTO] Najlepsza opcja to adopcja! Znajdź idealnego zwierzaka dla siebie

wtorek, 11.1.2022 13:56 1941 3

Najlepsza opcja to adopcja! Znajdź idealnego zwierzaka dla siebie

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Świdnicy jako pierwsze w Polsce umożliwiło znalezienie idealnego zwierzaka do adopcji. Jak to zrobić? Wystarczy chwila wśród zwierzaków do adopcji, określenie możliwości nowego opiekuna i skorzystanie z narzędzi, jakie znajdziemy na www.schroniskoswidnica.pl.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy przekazuje rocznie do adopcji ponad 300 zwierząt. Szczęśliwe zakończenia są możliwe dzięki wizji świadomej adopcji.

 

-Wśród prawie setki ogłoszonych do adopcji psów i kotów trudno się odnaleźć, stąd nowoczesna zakładka adopcyjna pozwalająca w łatwy sposób wyszukać idealnego pupila. Zadaniem poszukującego zwierzęcia do adopcji jest przemyśleć potrzeby domowników, zwierzęcia, a następnie wybrać czworonoga względem charakteru: jego stosunku do ludzi czy innych zwierząt. Strona została również rozbudowana w system płatności online, który w bardzo prosty sposób pozwala przekazać darowiznę na rzecz Fundacji.  Tę wizję zrealizowali twórcy nowej strony internetowej schroniska, Norbert z firmy wrapnet.pl oraz Paweł z firmy upbrand.pl, którzy inspirując sztab ludzi stworzyli unikatowe narzędzie i szansę na szczęśliwe adopcje zwierząt ze świdnickiego schroniska. Nasz zespół wnikliwie obserwuje zwierzęta, pracownicy tworzą szczegółowe opisy i prowadzą wielogodzinne rozmowy z nowymi rodzinami – informuje Adrianna Kaszuba, prezes zarządu Fundacji i kierownik schroniska w Świdnicy.

Foto - M.Ordyniec

 

Przeczytaj komentarze (3)

Komentarze (3)

KUP PROSZĘ BAJECZKĘ AMELKI sobota, 15.01.2022 21:35
https://allegro.pl/oferta/bajeczka-amelk
i-amelka-i-9-wyzwan-11521338642
Michał wtorek, 11.01.2022 17:57
Słaba filtracja zwierząt. Nie ma możliwości wyboru wieku zwierzęcia, ani...
KarolinaKoko wtorek, 11.01.2022 17:34
Artykuł zawiera nieprawdziwą informację. Jako pierwsi w Polsce możliwość znalezienia odpowiedniego...