komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

piątek, 19 kwietnia 2019

Adolfa, Tymona

[FOTO] Muzyczne podróże na balu karnawałowym podopiecznych PSONI

środa, 6.2.2019 15:02 , komentarze: 0 , odsłony: 1084
kategorie artykułu:

Dużo dobrej muzyki, świetna zabawa i specjalne zadania – tak właśnie wyglądał bal karnawałowy „Muzyczne Podróże” dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Impreza odbyła się w Klubie Bolko w Świdnicy 6 lutego a zorganizowana została tradycyjnie przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

- Karnawał to radość imprez i zabaw, które ogarnia cały świat. Nasz karnawał jest co roku magiczny przepełniony muzyką i świetną zabawą. Dziś sala w BOLKU wygląda inaczej, jest jak w bajce kolorowo i wesoło. Dziś dzień niezwykły wyczekiwany od wielu tygodni.  Z oddali słychać muzykę, śmiech, a zabawa przepełniona jest radością. Wszyscy podopieczni dziś prezentują barwne stroje karnawałowe - podkreślają organizatorzy i dodają. - Bal od kilku lat cieszy się dużym zainteresowaniem. Jest atrakcją bardzo lubianą, dostarczającą wielu pozytywnych przeżyć i radości. Dziś bawi się Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczy, Środowiskowy Dom Samopomocy w Świdnicy oraz Warsztat Terapii Zajęciowej z Mokrzeszowa. 

Tańcom, zabawom i wielu uśmiechom nie było końca. Wesoła atmosfera sprzyjała rozmowom, nawiązywaniu nowych kontaktów koleżeńskich oraz podtrzymywaniu już istniejących. Wszyscy bawili się w rytm niezwykle skocznej i żywiołowej muzyki.

- Niezmiernie ważnym aspektem corocznie organizowanego balu jest integracja środowiska osób z niepełnosprawnością. Pozwala ona na wzmocnienie współpracy między placówkami co owocuje wieloma nowymi pomysłami oraz inicjatywami podejmowanymi na rzecz osób  z niepełnosprawnością. A jak przekonali się uczestnicy balu integracja to nie tylko słowo, ale i świetna zabawa. Dziękujemy wszystkim podopiecznym, rodzicom, pracownikom, za zaangażowanie w przygotowanie balu i wspaniałą zabawę - mówią organizatorzy i już dziś zapraszają na zabawę w przyszłym roku.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotogalerii.

 

 

Wasze komentarze


wtorek, 16.4.2019 00:00
czwartek, 18.4.2019 09:15
2
środa, 17.4.2019 13:23
środa, 17.4.2019 10:01
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Majówka na Węgrzech
Majówka na Węgrzech
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D