[FOTO] Majowy Świdnicki Czwartek Lekkoatletyczny

piątek, 13.5.2022 13:40 431 0

W czwartek, 12 maja odbyła się trzecia w 2022 roku edycja Świdnickich Czwartków Lekkoatletycznych.

Po raz drugi zawody odbyły się w ramach ogólnopolskiej akcji „Czwartków Lekkoatletycznych”. Dzięki włączeniu w to przedsięwzięcie, najlepsi zawodnicy i zawodniczki będą mogli pojechać na zaplanowany na czerwiec ogólnopolski finał Czwartków Lekkoatletycznych.

W ramach świdnickich zawodów organizowane są biegi na dystansach od 60 do 1200 metrów, konkurs skoku w dal i konkurs pchnięcia kulą. Dystanse biegowe dla dzieci z roczników 2009 – 2012 zostały dostosowane do regulaminu ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych. Wyniki biegów oraz konkursów skoku w dal i pchnięcia kulą w tych kategoriach wiekowych będą zgłaszane i publikowane w serwisie czwartki.pl. Dodatkowo, niezależnie, we wszystkich kategoriach wiekowych prowadzona jest osobna klasyfikacja Świdnickich Czwartków Lekkoatletycznych.

WYNIKI:

BIEG DZIEWCZĘTA (2017 i MŁODSZE) – 60 METRÓW

W kolejnych rubrykach: punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

  1. Milena Liszka (Milikowice) 50 149 3
  2. Nadia Budny (Świdnica) 49 148 3
  3. Ewa Wełna (Świdnica) 47 140 3
  4. Kalina Skiba (Świdnica) 46 133 3
  5. Alicja Walaś (Świdnica) 45 137 3
  6. Sara Kukla (Świdnica) 44 138 3
  7. Bianka Kolon (Świdnica) 43 43 1
  8. Patrycja Wiktor (Świdnica) 42 42 1
  9. Hania Norbert (Świdnica) 41 125 3
  10. Liliana Okupnik (Świdnica) 40 79 2
  11. Nina Kolon (Świdnica) 39 119 3
  12. Martyna Tadla (Świdnica) 38 38 1
  13. Matylda Skórzyńska (Świdnica) 37 37 1
  14. Alicja Tomaszewska (Świdnica) 36 76 2
  15. Natalia Zienkiewicz (Świdnica) 35 75 2
  16. Maria Lewandrowska (Świebodzice) 34 71 2
  17. Lila Rychel (Świdnica) 33 74 2
  18. Sara Orleańska (Witoszów Dln.) 32 70 2
  19. Olga Bogacz (Świdnica) 31 68 2
  20. Iga Mazur (Świdnica) 30 101 3
  21. Urszula Bąkiewicz (Świdnica) 29 29 1

Zuzia Dyko (Świdnica) – 44 1

Alicja Rewińska (Świdnica) – 75 2

Kornelia Mikunda – 48 1

Elimia Lichota – 44 1

Iga Kuc – 43 1

BIEG CHŁOPCY (2017 i MŁODSI) – 60 METRÓW

W kolejnych rubrykach: punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

  1. Mieszko Lewandrowski (Świebodzice)50 149 3
  2. Adam Dziedzic (Świdnica) 49 144 3
  3. Kacper Czerwiak (Świdnica) 48 142 3
  4. Bartłomiej Gromek (Świdnica) 47 136 3
  5. Wiktor Ciapka (Świdnica) 46 139 3
  6. Mikołaj Szewczyk 45 81 2
  7. Kuba Herba (Witoszów Dln.) 44 129 3
  8. Hubert Bieżyński (Świdnica) 43 82 2
  9. Marcel Przerada (Strzegom) 42 73 2
  10. Maciej Bryl (Świdnica) 41 114 3
  11. Tymoteusz Zawisza (Świdnica) 40 112 3
  12. Kuba Zasiadis (Świdnica) 39 76 2
  13. Mikołaj Michalski (Szczepanów) 38 106 3
  14. Stanisław Bąkiewicz (Świdnica) 39 122 3
  15. Leon Kurpisz (Świdnica) 38 38 1
  16. Radosław Strzelczyk (Świdnica) 37 122 3
  17. Karol Tomaszewski (Świdnica) 36 69 2
  18. Julian Kowalczyk (Świebodzice) 35 35 1
  19. Tymon Kokoszko (Świdnica) 34 34 1
  20. Nikodem Żyłka (Świdnica) 33 74 2
  21. Wojciech Szczepański (Jaworzyna) 32 102 3
  22. Jakub Kownacki (Świdnica) 31 31 1
  23. Kajetan Pawłowski (Świdnica) 30 91 3
  24. Adam Wojciechowski (Świdnica) 29 29 1
  25. Filip Walczak (Świdnica) 28 28 1
  26. Piotr Strugała (Świdnica) 27 72 2

Tymoteusz Gryka (Świdnica) – 99 2

Stanisław Olszewski (Witoszów Dln.) – 38 1

Michał Żuberek (Witoszów Dln.) – 37 1

Mateusz Żuberek Witoszów Dln.) – 34 1

Franek Kułakowski – 40 1

Nikodem Szczepankiewicz – 38 1

Antel Kudela – 29 1

Paweł Makowski – 27 1

BIEG DZIEWCZĘTA (2015-2016) – 100 METRÓW

W kolejnych rubrykach: punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

  1. Milena Krenczyk (Świdnica) 50 97 2
  2. Liliana Zienkiewicz (Świdnica) 49 145 3
  3. Lena Demczyszak (Czechy) 48 148 3
  4. Zola Budny (Świdnica) 47 142 3
  5. Lena Ciarkowska (Świdnica) 46 132 3
  6. Martyna Lewandrowska (Świeb.) 45 137 3
  7. Natalia Mirowicz (Wilków) 44 44 1
  8. Emilia Kucharska (Świdnica) 43 129 3
  9. Helena Drozdowska (Świdnica) 42 84 2
  10. Pola Szulikowska (Świdnica) 41 41 1
  11. Maja Żyłka (Świdnica) 40 119 3
  12. Iga Strzelczyk (Świdnica) 39 107 3
  13. Zosia Jarosz (Świdnica) 38 112 3
  14. Emilia Klima (Świdnica) 37 81 2
  15. Janka Okniańska (Świdnica) 36 73 2
  16. Konstancja Korczowska (Świdnica) 35 35 1
  17. Nina Tomala (Świdnica) 34 64 2
  18. Agata Krzos (Świdnica) 33 65 2
  19. Kasia Janeczko (Świdnica) 32 89 3
  20. Tosia Strugała (Świdnica) 31 69 2
  21. Nina Pławecka (Bystrzyca Dln.) 30 63 2
  22. Iga Czerniak (Świdnica) 29 55 2
  23. Basia Majewska 28 64 2
  24. Eliza Miśkiewicz 27 54 2
  25. Dominika Werner (Świdnica) 41 86 2

Anna Panek (Komorów) – 68 2

Kalina Gut (Świdnica) – 36 1

Pola Trochim (Lutomia) – 35 1

Natalia Mirowicz – 44 1

Zofia Skrzypek – 42 1

Zofia Jakacka – 41 1

Matylda Lichota – 38 1

Ola Antoniak – 33 1

Maja Kosiorowska – 29 1

Emilia Szymonowicz – 28 1

Emilia Cieśla – 24 1

BIEG CHŁOPCY (2015-2016) – 100 METRÓW

W kolejnych rubrykach: punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

  1. Szymon Zawisza (Świdnica) 50 147 3
  2. Kostek Rychel (Świdnica) 49 146 3
  3. Jan Dziedzic (Świdnica) 48 148 3
  4. Franciszek Konopski (Świdnica) 47 133 3
  5. Miłosz Tadla (Świdnica) 46 88 2
  6. Maciek Kownacki (Świdnica) 45 130 3
  7. Milan Mołoń (Świdnica) 44 134 3
  8. Alan Baran (Świdnica) 43 136 3
  9. Daniele Carotenuto (Świdnica) 42 42 1
  10. Krzyztof Małolepszy (Jaworzyna) 41 41 1
  11. Olaf Lachowicz (Świdnica) 40 40 1
  12. Kamil Walczak (Świdnica) 39 39 1
  13. Oskar Jamroziński (Świebodzice) 38 122 3
  14. Wojtek Borowy (Świdnica) 37 124 3
  15. Wojciech Pyk (Świdnica) 36 116 3
  16. Adam Kuc (Pszenno) 35 111 3
  17. Tymoteusz Pawłowski (Świdnica) 34 106 3
  18. Oskar Rozumkiewicz (Świdnica) 33 102 3
  19. Seweryn Tomasik (Świdnica) 32 93 3
  20. Leon Grodowski (Świdnica) 31 102 3
  21. Jan Wojciechowski (Świdnica) 30 30 1
  22. Arkadiusz Gromek (Świdnica) 29 91 3
  23. Gustaw Pelski (Świdnica) 28 87 3
  24. Ignacy Kruk (Świdnica) 27 27 1
  25. Michał Cichocki 26 53 2
  26. Andrzej Cichocki 25 62 2

Artem Cudnotsev (Świdnica) – 35 1

Borys Obrał (Tomkowa) – 68 2

Bryan Gasior – 44 1

Antoni Piekarz – 43 1

Leo Szczepankiewicz – 34 1

Jacek Łapacz – 32 1

Franek Kowalczyk – 26 1

Oliwier Dryja – 25 1

BIEG DZIEWCZĘTA (2013-2014) – 200 METRÓW

W kolejnych rubrykach: punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

  1. Tosia Cebo (Świdnica) 50 145 3
  2. Iza Majewska (Świdnica) 49 149 3
  3. Anna Szczepańska (Jaworzyna) 48 145 3
  4. Martyna Liszka (Milikowice) 47 138 3
  5. Martyna Brańka (Pożarzysko) 46 91 2
  6. Iga Szczerska Świdnica) 45 133 3
  7. Anna Mackiewicz (Świdnica) 44 44 1
  8. Gabriela Orleańska (Witoszów) 43 86 2
  9. Agata Kudarewska (Świdnica) 42 42 1
  10. Emilia Papież (Świdnica) 41 41 1

Aniela Andrzejewska (Witoszów) – 46 1

Zuzanna Zielińska (Boleścin) – 44 1

Amelia Gaweł (Witoszów) – 42 1

Martyna Szymańska – 49 1

Marysia Miłkowska – 46 1

Martyna Liszka – 44 1

Iga Makowska – 42 1

Jagoda Antoniak – 41 1

Lidia Tomaszewska – 40 1

BIEG CHŁOPCY (2013-2014) – 200 METRÓW

W kolejnych rubrykach: punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

  1. Bartosz Kurek (Grodziszcze) 50 150 3
  2. Adrian Matyjak (Świdnica) 49 98 2
  3. Kajetan Dzień vel Rakoczy (Ś-ca) 48 145 3
  4. Łukasz Wełna (Świdnica) 47 140 3
  5. Mateusz Kalemba (Mielęcin) 46 46 1
  6. Adam Dębek (Świdnica) 45 138 3
  7. Wiktor Rozumkiewicz (Świdnica) 44 129 3
  8. Bartosz Drozdowski (Świdnica) 43 79 2
  9. Oliwier Chlewicki (Świdnica) 42 114 3
  10. Gabriel Duralak (Świdnica) 41 74 2

Ilias Czarnecki (Świebodzice) – 90 2

Bartosz Kowalczyk (Świdnica) – 44 1

Wiktor Górski (Tomkowa) – 42 1

Jakub Styczeń (Bojanice) – 86 2

Ostap Bodnaruk (Świdnica) – 40 1

Christian Rewiński (Świdnica) – 82 2

Antoni Pękala (Świdnica) – 79 2

Gabriel Kuc (Świdnica) – 75 2

Alan Dryja – 47 1

Czesiu Wyszomirski – 40 1

Filip Kasperkiewicz – 39 1

BIEG DZIEWCZĘTA (2011-2012) – 300 METRÓW. ELIMINACJA DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

  1. Zosia Malczyk (Świdnica) 51,46 50 150 3
  2. Julia Zaruska (Świdnica) 54,35 49 147 3
  3. Julia Klima (Świdnica) 57,39 48 144 3
  4. Maria Jakacka (Piotrowice) 58,08 47 94 2
  5. Nina Kistela (Świdnica) 1:03,53 46 125 3
  6. Henryka Biniaszewska (Ś-ce) 1:12,14 45 45 1

Ola Podhorodecka (Ś-ca) – 93 2

Malwina Mitura (Świdnica) – 91 2

BIEG CHŁOPCY (2011-2012) – 300 METRÓW. ELIMINACJA DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

  1. Igor Paszkowski (Domanice) PK 52,57 – – 1
  2. Bartosz Demczyszak (Czechy) 53,87 49 149 3
  3. Borys Święcicki (Świdnica) 58,15 48 97 2
  4. Igor Szczerski (Świdnica) 1:00,31 47 137 3
  5. Miłosz Styczeń (Bojanice) 1:02,98 48 97 2
  6. Janusz Kuc (Pszenno) 1:03,12 46 137 3
  7. Jan Korczyński (Świdnica) 1:04,11 45 135 3

Tomasz Czerwiak (Świdnica) – – 45 1

Kajetan Baran (Świdnica) – – 43 1

Paweł Gorlowski – – 48 1

Kuba Piekarz – – 47 1

Filip Mańkowski – – 44 1

Dariusz Szczepański – – 42 1

BIEG DZIEWCZĘTA (2009-2010) – 600 METRÓW. ELIMINACJA DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

  1. Emilia Jakacka (Piotrowice Św.) 2009 2:06, 71 50 149 3
  2. Luiza Szczepańska (Żarów) 2009 2:07, 07 49 148 3
  3. Julia Rychel (Świdnica) 2010 2:08,14 48 144 3
  4. Anika Kudarewska (Świdnica) 2009 2:08,15 47 47 1
  5. Maja Kistela (Świdnica) 2009 2:16,56 46 140 3
  6. Zuzia Ucieszyńska (Wieruszów) 2009 2:19,75 45 135 3
  7. Judyta Szydłowska (Witoszów Dln.) 2009 2:21,64 44 131 3
  8. Ola Szpytma (Witoszów Dln.) 2010 2:22,53 43 129 3
  9. Lena Cech (Witoszów Dln.) 2010 2:51,65 42 124 3
  10. Julia Tomasik (Świdnica) 2010 3:02,87 41 126 3

Gosia Woźniak (Żarów) 2010 – – 46 1

Gabriela Góralska (Komorów) 2010 – – 80 2

Emilia Buda (Świdnica) 2009 – – 78 1

Ewelina Szczepańska – – 38 1

BIEG CHŁOPCY (2009-2010) – 1000 METRÓW. ELIMINACJA DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

  1. Oskar Walewski (Świdnica) 2010 3:36,16 50 150 3
  2. Adam Andrzejewski (Witoszów) 2010 3:39,82 49 147 3
  3. Karol Panek (Komorów) 2010 4:01,43 48 131 3
  4. Maciej Cisek (Witoszów) 2010 4:13,93 47 138 3
  5. Andrzej Rzeczkowski (Świdnica) 2010 4:17,97 46 131 3
  6. Miłosz Zdybel (Świdnica) 2010 4:32,76 45 87 2
  7. Igor Śliwowski (Świdnica) 2010 4:37,07 44 131 3
  8. Szymon Wiśniewski (Świdnica) 2009 4:38,80 43 125 3
  9. Filip Turek (Witoszów Górny) 2009) 5:05,72 42 81 2

Jan Olszewski (Witoszów) 2010 – – 48 1

Arsen Bodnaruk (Pszenno) 2010 – – 44 1

Marcel Gaweł (Witoszów) 2010 – – 42 1

Staś Piekarz – – 48 1

Aleksander Ptak – – 47 1

Karol Panek – – 46 1

Karol Kudela – – 43 1

BIEG DZIEWCZĘTA (2007-2008) – 1000 METRÓW

W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

  1. Martyna Budzyń (Witoszów) 4:18,57 50 150 3
  2. Hania Dębek (Świdnica) 4:20,00 49 99 2
  3. Oliwia Brańka (Pożarzysko) 4:20,77 48 96 2
  4. Aleksandra Denysiewicz (Świdnica) 4:21,67 47 142 3
  5. Wiktoria Molińska (Świdnica) 4:37,25 46 141 3

Camilla Baczyńska (Świdnica) – – 47 1

BIEG CHŁOPCY (2007-2008) – 1000 METRÓW

W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

  1. Wiktor Terka (Pogorzała) 3:34,83 50 150 3
  2. Antonio Carotenuto (Świdnica) 3:38,15 49 49 1
  3. Dorian Pyk (Świdnica) 4:07,78 48 146 3

Maciej Dobrowolski (Bystrzyca D.) – – 96 2

BIEG DZIEWCZĘTA (2004-2006) – 1200 METRÓW

W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

Brak

BIEG CHŁOPCY (2004-2006) – 1200 METRÓW

W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

Brak

Kuba Kierul – – 50 1

SKOK W DAL DZIECZĘTA (2010, 2011 i młodsze). . ELIMINACJA DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

W kolejnych rubrykach: wynik, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

  1. Julia Klima 2011 (Świdnica) 3,51 50 100 2
  2. Zosia Malczyk 2011 (Świdnica) 3,35 49 98 2
  3. Nina Kistela (2012, Świdnica) 2,29 48 94 2
  4. Anna Mackiewicz 2013 (Świdnica) 2,26 47 47 1
  5. Julia Zaruska 2011 (Świdnica) 2,11 46 46 1
  6. Lena Cech 2010 (Świdnica) 2,10 45 45 1
  7. Liliana Zienkiewicz 2015 (Świdnica) 1,80 44 91 2
  8. Hanna Norbert 2019 (Świdnica) 1,15 1
  9. Patrycja Wiktor 2017 (Świdnica) 1,12 1
  10. Lena Ciarkowska 2015 x 1

Ola Podhorodecka 2011 (Strzegom) – – 48 1

Anna Szczepańska 2014 (Jaworzyna) – – 46 1

Zuznanna Zielińska (2013, Boleścin) – – 45 1

Helena Drozdowska (2016, Świdnica) – – 44 1

SKOK W DAL DZIECZĘTA (2009). ELIMINACJA DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

  1. Ewelina Szczepańska (Żarów) 3,26 50 100 2
  2. Judyta Szydłowska (Witoszów) 3,06 49 98 2

Emilia Buda (Świdnica) – – 48 1

  1. Martyna Budzyń (Witoszów) PK 2007 3,51 – – 1
  2. Wiktoria Molińska (Witoszów) PK 2008 3,47 – – 1

SKOK W DAL CHŁOPCY (2010, 2011 i młodsi) ELIMINACJA DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

  1. Maciej Cisek 2010 (Świdnica) 3,67 50 100 2
  2. Bartoz Kurek 2013 (Świdnica) 3,50 49 49 1
  3. Bartosz Demczyszak 2012 (Czechy) 3,47 48 97 2
  4. Oskar Walewski 2010 (Świdnica 3,12 47 47 1
  5. Łukasz Wełna 2013 (Świdnica) 2,70 46 91 2
  6. Kajetan Dzień vel Rakoczy 2014 (Świdnica)2,38 45 86 2
  7. Bartosz Drozdowski 2011 (Świdnica) 2,35 44 82 2
  8. Adam Dębek 2013 (Świdnica 2,30 43 43 1
  9. Marcel Mołoń 2011 (Świdnica) 2,12 42 82 2
  10. Igor Śliwowski 2010 (Świdnica) 2,10 41 85 2
  11. Daniele Carotenuto 2015 (Świdnica) 1,78 40 40 1
  12. Andrzej Rzeczkowski 2010 (Świdnica) 1,68 39 39 1
  13. Ignacy Kruk 2015 (Świdnica) 1,43 38 38 1
  14. Mateusz Kalemba 2013 (Mielęcin) 1,81 37 37 1
  15. Leon Kurpisz 2018 (Świdnica) 1.05 36 36 1

Arsen Bodnaruk 2010 (Pszenno) – – 48 1

Jan Olszewski 2010 (Witoszów) – – 47 1

Karol Panek 2010 (Komorów) – – 46 1

Marcel Gaweł 2010 (Witoszów) – – 43 1

Tomasz Czerniak 2011 (Świdnica) – – 42 1

Miłosz Styczeń 2012 (Bojanice) – – 39 1

Wiktor Górski 2013 (Świdnica) – – 37 1

Gabriel Kuc 2013 (Świdnica) – – 36 1

Ostap Bodnaruk 2013 (Pszenno) – – 35 1

Artem Chodnutsev 2015 (Świdnica) – – 34 1

SKOK W DAL CHŁOPCY (2009). ELIMINACJA DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

  1. Szymon Wiśniewski 2009 (Świdnica) 2,79 50 100 2
  2. Filip Turek 2009 (Witoszów Grn.) 2,67 49 49 1

Antonio Carotenuto 2007 (Świdnica) PK 3,95 – – 1

Maciej Bomba 2008 (Świdnica) PK 3,43 – – 1

PCHNIĘCIE KULĄ DZIEWCZĘTA (2009) – 2 kg. . ELIMINACJA DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

  1. Zuzia Ucieszyńska 2009 (Wieruszów) 5,85 50 100 2
  2. Judyta Szydłowska 2009 (Witoszów) 5,28 49 98 2

Emilia Buda 2009 (Świdnica) – – 48 1

PK

  1. Martyna Budzyń 2007 (Witoszów) 7,85 2
  2. Zosia Malczyk 2011 (Świdnica) 7,82 2
  3. Wiktoria Molińska 2008 (Świdnica) 7,07 2
  4. Julia Klimala 2011) (Świdnica) 6,09 1
  5. Julia Tomasik 2010 (Świdnica) 5,45 1
  6. Aniela Łuczak 2010 (Świdnica) 5,15 1
  7. Juluia Rychel 2010 (Świdnica) 4,96 1
  8. Ola Szpytma 2010 (Witoszów) 4,61 1
  9. Lena Cech 2010 (Świdnica) 4,42 1
  10. Lidia Tomaszewska 2014 (Świdnica) 2,94 1
  11. Helena Drozdowska 2016 (Świdnica 2,08 1

Camilla Baczyńska 2008 (Świdnica) – 1

Aleksandra Denysiewicz 2008 (Świdnica) – 1

PCHNIĘCIE KULĄ CHŁOPCY (2009) – 3 kg. . ELIMINACJA DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

W kolejnych rubrykach: czas, punkty za bieżący start w ŚCZL, łączna liczba punktów klasyfikacji ŚCZL, liczba startów

  1. Szymon Wiśniewski 2009 (Świdnica) 4,39 50 100 2
  2. Filip Turek 2009 (Witoszów G.) 4,16 49 49 1

PK

  1. Dorian Pyk 2008 (Świdnica) 6,67 2
  2. Maciej Cisek 2010 (Witoszów) 5,03 2
  3. Adam Andrzejewski 2010) (Komorów) 4,78 1
  4. Karol Panek 2010 (Komorów) 4,68 1
  5. Adam Dębek 2013 (Świdnica) 2,92 1
  6. Mateusz Kalemba 2013 (Mielęcin) 2,90 1
  7. Antek Kusek-Stachurski (2013) Świdnica 2,70 1
  8. Bartosz Drozdowski 2013 (Świdnica) 2,09 1

Wiktor Terka 2007 (Pogorzała) – 1

Marcel Gaweł 2010 (Witoszów) – 1

Arsen Bodnaruk 2010 (Pszenno) – 1

Igor Śliwowski 2010 (Świdnica) – 1

 

Majowa edycja Świdnickich Czwartków Lekkoatletycznych zgromadziła 160 uczestników .

Świdnickie Czwartki Lekkoatletyczne organizowane są przez Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, Świdnicką Grupę Biegową, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Świdnicy, Lokalną Organizację Turystyczną Księstwo Świdnicko-Jaworskie, wicemistrza Polski w skoku w dal Mateusza Jopka oraz Urząd Miejski w Świdnicy.

Finał cyklu – eliminacje do Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych już w czwartek - 02.06.2022

foto Mariusz Ordyniec

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)