[FOTO] "Ludzie z pasją". Spotkanie autorskie z Joanną Chwistek

czwartek, 19.5.2022 08:00 1281 1

Jej książki o gangsterach i miłości przenoszą czytelników w niebezpieczny świat tajemnic, intryg, zdrad, ale również gorących uczuć i pożądania. Bohaterowie toczą walkę z rozsądkiem i często z drżeniem serca podejmują jedne z najtrudniejszych decyzji w ich życiu. Za nami spotkanie autorskie z Joanną Chwistek w ramach cyklu "Lubie z pasją".

 Wydarzenie odbyło się w środę, 18 maja w Burkatowie. Celem cyklu spotkań pt. "Ludzie z pasją" jest promocja lokalnych artystów z gminy Świdnica i okolic.

 Joanna Chwistek dedykuje serię swoich powieści pt. "Niezłomne" głównie kobietom. Książki pisarki można zaliczyć do kategorii romansów. Nie brakuje w nich również wątków sensacyjnych, które sprawiają, że czytelnik nie może oderwać się od lektury.

 - Przygoda z pisaniem zaczęła się już w szkole podstawowej. Jakiś czas temu zachorowałam  i miałam sporo czasu, więc zaczęłam pisać. Swoje prace publikowałam na jednym z portali. W ciągu dwóch lat napisałam 34 książki. Pisałam dla siebie, z miłości do książek, aż po dwóch latach odezwało się do mnie jedno z wydawnictw. Oferta nie była najkorzystniejsza, ale bardzo się ucieszyłam, że ktoś zainteresował się moją twórczością. Postanowiłam poczekać i opłacało się, ponieważ jakiś czas później otrzymałam propozycję z mojego, wymarzonego wydawnictwa. Pisanie przychodzi mi z wielką łatwością, to moja pasja. Napisanie książki zajmuje mi około dwóch tygodni. Seria  książek pt."Niezłomne" jest bardzo emocjonalna. Najbardziej krępuje mnie fakt, że moja mama czyta to, co napisałam. Jeszcze rok temu nie przyszło by mi  do głowy, że mogę być autorką książek erotycznych, obecnie jestem w trakcie pisania. Brałam pod uwagę pomysł, aby pisać pod pseudonimem, ale postanowiłam pozostać przy prawdziwym imieniu i nazwisku - mówiła Joanna Chwistek.

 

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

Xxx czwartek, 19.05.2022 21:02
Gratulacje.