[FOTO] Leczenie nietrzymania moczu

poniedziałek, 28.11.2022 20:12 1625

Inkontynencja, czyli problem nietrzymania moczu, to często temat tabu, w którym ciężko o dokładne statystyki, bo wstydzimy się o nim mówić nawet lekarzowi. Bezwiedny wyciek moczu np. podczas kaszlu, kichania, popuszczanie podczas ćwiczeń i przy codziennych czynnościach – to wstydliwy problem, który wiele kobiet ukrywa przed otoczeniem.

- Zdarza się często, że problem ten jest zwyczajnie ignorowany, bo utarło się, że nietrzymanie moczu w pewnych sytuacjach jest normalne – mówi Katarzyna Krzemień z Holismed Wrocław. – Ale to przecież nie jest normalne i wynika z niewydolności mięśni miednicy, których sprawność możemy poprawić dzięki innowacyjnemu urządzeniu EMSELLA.

 Zabieg EMSELLA  wykorzystuje technologię elektromagnetyczną o wysokiej intensywności pola magnetycznego, co pozwala na dotarcie odpowiednio zmodyfikowanej energii do mięśni w całym obszarze miednicy. Kuracja jest dość prosta i bezinwazyjna. Wystarczy usiąść na specjalnie skonstruowanym do tego zabiegu fotelu, który wykonuje za pacjenta intensywny trening mięśni dna miednicy. W trakcie jednego 28-minutowego treningu EMSELLA wykonuje ponad 11 tysięcy supramaksymalnej intensywności. Taki wynik jest nieosiągalny podczas samodzielnych ćwiczeń.

 - Zabieg jest bezwysiłkowy, bezbolesny i komfortowy – zapewnia Pani Katarzyna. - Nie wymaga nawet zdejmowania ubrania. Pacjent siedzi wygodnie w fotelu podczas gdy impulsy penetrują i stymulują obszar dna miednicy. Pobudzają w ten sposób tworzenie się nowych białek oraz wzrost włókien kurczliwych i mięśniowych. Wystarczy kilka treningów EMSELLA, by wzmocnić mięśnie dna miednicy i przywrócić kontrolę nad ich pracą.

 Są także inne wskazania dla EMSELLI np. rehabilitacja po ciąży,  leczenie zaburzeń erekcji, leczenie dysfunkcji seksualnych u kobiet i mężczyzn, poprawa funkcjonowania prostaty.

 Zainteresowanym podajemy dane kontaktowe. Już wkrótce zabiegi będzie można wykonywać także w Świdnicy.

Voucher na zabieg może być także doskonałym prezentem.

 HolisMed Katarzyna Krzemień

Wrocław, ul. Hansa Poelziga 10

rejestracja@holismed.com.pl

Rezerwacja tel:  510 078 848

https://www.facebook.com/emsella.wroclaw

 https://www.facebook.com/GabinetKosmetologiiProfesjonalnej

https://www.instagram.com/holismed_wroclaw/