[FOTO] Grudniowy Targ Ziemi za nami!

poniedziałek, 5.12.2022 09:50 693 0

W niedzielę 4 grudnia w przypałacowym gospodarstwie w Kraskowie, odbył się po raz ostatni w tym roku przedświąteczny Targ Ziemi.

Grudniowe spotkanie z wystawcami, którzy z pasją i zamiłowaniem lubią opowiadać o swoich produktach, zgromadziły liczne grono stałych bywalców tego typu spotkań.
Na stoiskach przygotowanych przez lokalnych producentów znalazły się m.in.wina z pobliskiej winiarni, wędliny i mięso od zwierząt z własnej hodowli, dobrej jakości miody, soki, syropy,pieczywo, pierniki, ciasta, diabelnie ostre sosy, różne typy mąki z Ostki Grodkowickiej Gruboziarnistej, dżemy z owoców leśnych, gąszcze, smalec z fasoli, przetwory z dyni, nabiał krowi i owczy czy też wyroby z borówki amerykańskiej.
Dla przybyłych gości, była to także doskonała okazja do zakupu  naturalnych kosmetyków i oryginalnych  wyrobów rękodzielniczych takich jak: świece ziołowe, biżuteria, torby, czapki, czy ubrania. 
Organizatorom spotkania gratulujemy i już dziś odliczamy czas do kolejnej edycji imprezy, która gromadzi lokalnych gospodarzy, producentów świeżych i nieprzetworzonych  produktów, tworzonych z pasją i z zamiłowaniem.

foto - Doba.pl

Dodaj komentarz

Komentarze (0)