[FOTO] Dzień Kobiet i akcja charytatywna w Ranczo Fantazja

niedziela, 12.3.2023 20:11 4069 0

Impreza z okazji „Dnia Kobiet” zorganizowana 11 marca w Bystrzycy Dolnej, w Ranczo Fantazja,  połączona była z akcją charytatywną  dla Aleksandry Relikowskiej.

 

Dochód z loterii fantowej jaką przeprowadzili organizatorzy w całości przeznaczony został na skomplikowaną operację dla Oli.

Wśród losowanych fantów znalazły się m.in:  rower, bezworkowy, energooszczędny odkurzacz firmy Electrolux, voucher na wizualizację łazienki przekazany przez firmę Matex, voucher na mobilną saunę z dojazdem do domu, miesięczny karnet na dowolne zajęcia do Studia Treningowego Double Power w Świdnicy,  dwa podwójne zaproszenia do Multikina, voucher na metamorfozę makijażową w Makeup & Style Doroty Bielińskiej, dwa karnety na basen przekazane przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, voucher od Eweliny Grzelczyk na masaż z dojazdem do domu , a także karnet na treningi grupowe Soni Rozumkiewicz oraz vouchery na treningi personalne i trzymiesięczny karnet do Well Fitness.

Podczas zabawy odebrane zostały także fanty zlicytowane na profilu facebookowym Anety Witkowskiej, a były to: voucher do Medbeauty Aestetic Clinic Kępa i zaproszenie na całodniową sesję tatuażową do Tomka Katarzyńskiego.

- Udało nam się zebrać kwotę 5510 zł. Impreza jest dowodem na to, że wśród nas jest wielu ludzi dobrego serca i tak naprawdę warto jest łączyć przyjemne z pożytecznym – mówi Aneta Witkowska, jedna z organizatorek.  – W imieniu Oli bardzo dziękujemy wszystkim za ofiarność, naszym gościom za udział w loterii, a fundatorom za wszystkie przekazane fanty.

Impreza trwała do późnych godzin nocnych, a o oprawę muzyczną zadbał DJ Grzybek.

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)