[FOTO] Dzień Dziecka w Opoczce. Wspaniała zabawa i moc atrakcji dla najmłodszych

czwartek, 1.6.2023 22:43 1164 0

Radośnie, kolorowo, słonecznie i smacznie. Sołtys, rada sołecka oraz radny Arkadiusz Piaseczny byli organizatorami Dnia Dziecka w Opoczce (gmina Świdnica). Najmłodsi mieszkańcy miejscowości mogli miło spędzić czas i skorzystać z wielu atrakcji.

Dzień Dziecka w Opoczce odbył się w czwartkowe popołudnie, 1 czerwca. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji, a wśród nich liczne animacje, konkursy z nagrodami, zawody sportowe, pianę party oraz prezenty. Organizatorzy zadbali również o zdrowe przekąski. Imprezę przygotowała opiekunka świetlicy w Opoczce - Sara Piaseczna, która na co-dzień organizuje zajęcia z dziećmi.

 - Niespodziankę dla dzieci zrobił dzisiaj Paweł Dąbrowski, właściciel firmy Dabro- Bau , który ufundował piłki do gry w ramach wyposażenia świetlicy wiejskiej w Opoczce. Zabawy animacyjne przeprowadziła niezastąpiona pani Gosia. Takie imprezy są organizowane cykliczne w naszej miejscowości. Już niebawem, 24 czerwca zapraszamy na kolejne wydarzenie.  Tym razem będzie to Festyn Rodzinny z okazji rozpoczęcia wakacji - mówi radny gminy Świdnica, Arkadiusz Piaseczny.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)