[FOTO] Dwa dni fantastycznej zabawy. Trwają Dni Świebodzic

niedziela, 18.9.2022 00:37 3641 0

Dzieje się! Koncerty, pokazy, turniej charytatywny, wesołe miasteczko i strefa gastronomiczna. Od 17 do 18 września świebodziczanie bawią się na Dniach Świebodzic przy zespołach: Mesajah, Nullizmatyk, Wojciech Grzebny, Jacek Świderski, Najlepszy Tim oraz Sound'n'Grace.

 Ponadto odbędzie się charytatywny turniej piłki nożnej dla Antosia oraz Mistrzostwa Świebodzic w wyciskaniu sztangi. Dobra zabawa gwarantowana. Tegoroczne Dni Świebodzic odbywają się na Stadionie Miejskim przy ulicy Rekreacyjnej 1.

 Na uczestników czeka moc dodatkowych atrakcji. Pierwszego dnia (w sobotę) na terenie obok odkrytych basenów odbyły się Mistrzostwa Świebodzic w wyciskaniu sztangi leżąc. W niedzielę zaś o 14:30 na górnej płycie stadionu rozegrany zostanie Charytatywny Turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Świebodzice. Oba wydarzenia są organizowane dla małego wojownika Antosia, który urodził się z połową serduszka, a szansą na normalne życie jest dla niego kosztowna zagraniczna operacja. Podczas zawodów, każdy chętny może wrzucić do puszki datek na ratowanie małego serduszka.

 

 Szczegółowy program na plakacie:

Dodaj komentarz

Komentarze (0)