[FOTO] Było gwarno i sportowo. Bieg Pojednania w Krzyżowej

czwartek, 29.9.2022 14:24 1013 0

Finał IX Międzypokoleniowych Otwartych Przełajowych Biegów Pojednania w Krzyżowej cieszył się ogromną popularnością. Impreza przy piękniej pogodzie odbyła się w czwartek, 29 września. Zawody w tym roku odbyły się pod hasłem „Od aktywności fizycznej do sportu i zdrowia”. Emocji nie brakowało!

 Otwarty Finał Jesiennych Biegów Przełajowych odbył się o godz. 11.00 na terenie Fundacji „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego (gmina Świdnica). W biegach wzięło udział aż 9 grup wiekowych.

 Międzypokoleniowe Przełajowe Biegi Pojednania organizowane są od kilku lat w Krzyżowej. Celem wydarzenia jest wspieranie inicjatyw służących solidarności międzypokoleniowej, pobudzających aktywność fizyczną rodzin, osób starszych, osób nieaktywnych sportowo, społecznie i zawodowo oraz promowaniu wolontariatu sportowego.

Do wspólnego biegania i odkrywania malowniczych terenów gminy Świdnica zaprosili organizatorzy, współorganizatorzy oraz sponsorzy 9.edycji „Międzypokoleniowego Przełajowego Biegu Pojednania”. Każdy z uczestników wydarzenia otrzymał pamiątkowy medal oraz koszulkę.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dodaj komentarz

Komentarze (0)