komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

środa, 23 września 2020

Tekli, Boguslawa

Znęcał się psychicznie i fizycznie nad konkubiną. 22-latek trafił do aresztu

środa, 23.10.2019 11:41 , komentarze: 6 , odsłony: 8689
kategorie artykułu:

Najbliższe trzy miesiące zatrzymany przez policjantów z Kłodzka mężczyzna spędzi w areszcie. Decyzję o tymczasowym aresztowaniu wydał sąd. Mieszkaniec powiatu od ubiegłego roku znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją konkubiną. Pokrzywdzona zdecydowała się złożyć zawiadomienie o przestępstwie. Teraz podejrzanemu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

- Policjanci z Kłodzka zatrzymali 22-latka po tym, jak używając przemocy psychicznej, wszczął awanturę  i groził swojej konkubinie i jej rodzicom pozbawieniem życia. Do zdarzenia doszło kilka dni temu w jednym z mieszkań na terenie Kłodzka. Z przeprowadzonych ustaleń wynika, że mężczyzna już od roku znęcał się nad kobietą, z którą mieszkał. Wszczynał awantury, podczas których groził kobiecie i znieważał ją. Okazało się, że 22-latek groził też pozbawieniem życia  rodzicom swojej konkubiny. Ponadto naruszył nietykalność cielesną interweniujących policjantów - informuje podinsp.Wioletta Martuszewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. - Podejrzany został przesłuchany i usłyszał już zarzuty przestępstwa znęcania się, kierowania gróźb oraz naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy policji.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego sąd zdecydował się na zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat więzienia.

 

 

 

Wasze komentarze

Oboje PATOLOGIA!
wtorek, 14.01.2020 10:36 autor: *
czwartek, 17.9.2020 15:13
4
czwartek, 3.9.2020 09:25
4
ELMECIK
ELMECIK
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele