Znana z Teleexpressu czy Radia Maryja schola wNIEBOgłosy z Gorzanowa, ma nową piosenkę na serwisie YouTube [FILM]

środa, 15.5.2024 11:42 826 1

Schola wNIEBOgłosy z Gorzanowa rozwija się bardzo prężnie, mogliśmy ją już zobaczyć w Teleexpressie i usłyszeć w Radiu Maryja. Właśnie umieściła nowy teledysk na serwisie YouTube.

Urocze dzieciaki ze scholi, piękny gorzanowski krajobraz i pogodna melodia ułożona przez Helenę Piechę, to składniki wdzięcznej piosenki „Być jak Ty”. W teledysku pojawia się w wielu scenach Maryja. – Jest ich pięć, co jedna to słodsza – mówi pani Helena, która prowadzi scholę przy parafii św. Marii Magdaleny w Gorzanowie. – Od Maryi chcemy się uczyć gotowości do przyjmowania tego, co przynosi los – dodaje pani Helena.

Małe modelki prezentują znane w świecie wizerunki Matki Boskiej. Piękne kostiumy zostały uszyte przez ich mamusie i babcie.  Jak zwykle nagranie dźwięku zostało zrealizowane na terenie oraz dzięki uprzejmości MGOK w Bystrzycy Kłodzkie, który pomógł także w realizacji scen plenerowych od strony technicznej.

W piosence wystąpił współpracujący z gorzanowską scholą znany perkusista Wojciech Sitnik, jakość sama w sobie. Warto też zwrócić uwagę na gitarowe solo Roberta Grabowskiego, na co dzień pracującego w MGOK. A najbliższy występ „na żywo” scholi wNIEBOgłosy na gorzanowskim odpuście świętego Antoniego, już 9 czerwca na Górze Dębowej. [-]

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

piątek, 17.05.2024 07:35
Pięknie! Choć kto ogląda teraz teleexpress...