Zieleniec zaprasza na Sylwestra!

wtorek, 30.12.2014 14:39 5740 1

Niecodzienny i jednocześnie niedrogi pomysł na spędzenie Sylwestra? Zieleniec zaprasza na stok. Narciarze i snowboardziści będą mogli przywitać Nowy Rok w zimowej aurze wśród dodatkowych atrakcji.


Bale wychodzą z mody, a prywatkę można zamienić w noc spędzoną w niezwykłym klimacie stoku narciarskiego. Kilka godzin szusowania i wejście w Nowy Rok na nartach lub desce snowboardowej jest doskonałym pomysłem dla osób, które nie są zdecydowane, jak spędzić ostatni dzień grudnia. Dodatkowo na wszystkich chętnych czekają specjalne ceny karnetów na wyciągi.


Sylwestrowa jazda

Pożegnanie 2014 roku w trakcie zjazdu ze stoku może być najlepszą formą spędzenia tego wyjątkowego dnia. Zdarza się, że pomysł sylwestrowej jazdy przegrywa ze znanymi i wykorzystanymi już formami powitania Nowego Roku. Warto jednak przełamać tradycję i spróbować czegoś świeżego. Osoby zainteresowane spędzeniem Sylwestra w Zieleńcu mogą skorzystać z promocyjnych cen za możliwość zjazdu na oświetlonych stokach w ramach jednego karnetu. Karnet sylwestrowy będzie obowiązywał 31 grudnia od godziny 19.00 do 1.00 w nocy 1 stycznia. Jego cena to 85 zł w przypadku karnetu normalnego i 70 zł za karnet ulgowy. 


Sylwester w Zieleńcu odbywa się kolejny rok z rzędu i cieszy się coraz większą popularnością. Narciarze i snowboardziści będą mogli korzystać z otwartych tej nocy barów, poczuć sylwestrowy klimat dzięki muzyce, a także obejrzeć pokaz sztucznych ogni. To tylko kilka powodów, dla których wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wejścia w nowy rok w największej stacji narciarskiej w Kotlinie Kłodzkiej. Przypominamy, że w tym roku Zieleniec wprowadził jeden karnet na wszystkie wyciągi. Dzięki temu narciarze i snowboarderzy będą mogli korzystać z zimowych atrakcji Zieleńca na ponad 21 kilometrach tras. W styczniu przewidziane jest uruchomienie nowej kolei kanapowo-gondolowej, która dodatkowo uatrakcyjni pobyt na stoku. Więcej na temat rozpoczynającego się sezonu narciarskiego można przeczytać na stronie internetowej ośrodka. Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

narciarz wtorek, 30.12.2014 21:00
Gdyby dali karnety po 50 zł ,mieliby więcej chętnych.Chociaż ten...