Zespół „Na skrzydłach” pokazał swój pierwszy singiel. Obejrzycie, posłuchajcie i dajcie znać, jak się podoba [FILM]

poniedziałek, 29.4.2024 21:48 1653 3

Znacie zespół Na skrzydłach, którego członkowie latają gdzieś tam między Kłodzkiem i Nową Rudą? Właśnie zaprezentowali swój pierwszy singiel. Jego tytuł to „Nie żałuję”. Nadal nie tracimy nadziei, że staną się legendą. Co wy na to?

To poważna deklaracja. „Tytuł jest ukoronowaniem wspólnie podjętej decyzji powołania do życia grupy z Kotliny Kłodzkiej w 2022 roku” – oświadczyli muzycy. Debiutowali na dużej scenie na Dniach Kłodzka w 2023 roku. Potem trafiliśmy lepiej: kameralny koncert w kawiarni Pan Kawka [to stamtąd pochodzą zdjęcia]. I... RE-WE-LAC-JA! Jak wtedy panowie brzmieli! Momentami jak grunge z dobrych lat Seattle.

Pisaliśmy wtedy, że wokalista, Łukasz Iciak, naprawdę potrafi ryknąć. Ale i po prostu zaśpiewać. W kraju, w którym deficyt dobrych wokalistów rockowych równy jest temu w finansach państwa, to naprawdę skarb. A gitarzysta, Mariusz Dec? Tak ostrych riffów na ziemi kłodzkiej nie słyszeliśmy. Do tego zagranych z wielką pasją. Jak ma się do tego pierwszy singiel? O tym zdecydują słuchacze [słuchaczki?].

Dla nas muzycy uciekają w łagodniejsze, melodyjne klimaty. Czy te „ładne” [i nudnawe] piosenki są tego warte? . Podkreślamy raz jeszcze...  Gdybyście Państwo widzieli i słyszeli, jak reagowały dziewczyny, gdy muzycy rozpuścili włosy przy ostrych – tak, ostrych! – kawałkach! Takiego show jeszcze tu nie widzieliśmy. Pełna zgodność formy z treścią. Do czasu... Jednak nie tracimy nadziei. A Wy? [kot]

Przeczytaj komentarze (3)

Komentarze (3)

Maschinengewehrschütze wtorek, 30.04.2024 22:06
Niekoniecznie...
luc wtorek, 30.04.2024 20:16
Grają podobnie jak Ira.
Miki wtorek, 30.04.2024 12:38
Mi właśnie podoba się ta delikatniejsza odsłona zespołu "Na Skrzydłach"....