komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

środa, 16 czerwca 2021

Aliny, Benona

Zawodniczka HS Team Kłodzko z najlepszym, tegorocznym czasem w Polsce na 50 m stylem klasycznym

wtorek, 11.5.2021 10:30 , komentarze: 0 , odsłony: 1290
kategorie artykułu:

Zawodniczka "HS" Team Kłodzko, Maja Poręba zajęła I miejsce na 50 m stylem klasycznym  podczas III Żagańskiego Pucharu Sprintu i tym samym osiągnęła najlepszy tegoroczny czas w Polsce (33.80 s.). Zawody rozegrane zostały w sobotę, 8 maja zawodnicy i wzięli w nich udział sportowcy z całej Polski.

- Świetne starty, rywalizacja na wysokim poziomie i wielkie sportowe emocje - tak w skrócie można podsumować sobotnie zmagania naszych pływaków - komentuje Henryk Szydłowski, trener HS Team Kłodzko.

Zuzanna Starzak
I miejsce na 50 m stylem motylkowym
I miejsce na 50 m stylem klasycznym
I miejsce na 50 m stylem dowolnym
I miejsce na 100 m stylem zmiennym
Druga najszybsza zawodniczka - rocznik 2013

Hanna Koźlak
I miejsce na 50 m stylem motylkowym
I miejsce na 50 m stylem grzbietowym
I miejsce na 50 m stylem dowolnym
I miejsce na 100 m stylem zmiennym
IV miejsce na 50 m stylem klasycznym
Druga najszybsza zawodniczka - rocznik 2010

Jagoda Stankowska
I miejsce na 50 m stylem klasycznym
III miejsce na 50 m stylem motylkowym
IV miejsce na 100 m stylem zmiennym
V miejsce na 50 m stylem grzbietowym

Iga Dąbrowska
I miejsce na 50 m stylem motylkowym
I miejsce na 50 m stylem grzbietowym
I miejsce na 50 m stylem klasycznym
I miejsce na 100 m stylem zmiennym
IV miejsce na 50 m stylem dowolnym
Najszybsza zawodniczka - rocznik 2009

Zofia Chilarska
I miejsce na 100 m stylem zmiennym
II miejsce na 50 m stylem motylkowym
II miejsce na 50 m stylem grzbietowym
III miejsce na 50 m stylem klasycznym
VI miejsce na 50 m stylem dowolnym
Druga najszybsza zawodniczka - rocznik 2008

Maja Poręba
I miejsce na 50 m stylem klasycznym z czasem 33.80 s !!!
Najlepszy tegoroczny czas w Polsce!
II miejsce na 100 m stylem zmiennym
III miejsce na 50 m stylem dowolnym
VI miejsce na 50 m stylem grzbietowym
Druga najszybsza zawodniczka - rocznik 2007

Maria Wierzbicka
III miejsce na 50 m stylem grzbietowym
III miejsce na 50 m stylem klasycznym
IV miejsce na 50 m stylem motylkowym
V miejsce na 50 m stylem dowolnym
V miejsce na 100 m stylem zmiennym
Trzecia najszybsza zawodniczka - rocznik 2007

Alan Żyzański
III miejsce na 50 m stylem dowolnym
III miejsce na 100 m stylem zmiennym
IV miejsce na 50 m stylem grzbietowym
V miejsce na 50 m stylem motylkowym
VI miejsce na 50 m stylem klasycznym

Maksymilian Baranowski
IV miejsce na 50 m stylem motylkowym
IV miejsce na 100 m stylem zmiennym
V miejsce na 50 m stylem grzbietowym
V miejsce na 50 m stylem klasycznym

Hanna Lewicka
V miejsce na 50 m stylem grzbietowym
V miejsce na 50 m stylem klasycznym

Daria Zajączkowska
VI miejsce na 50 m stylem klasycznym

Świetnie popłynęli także zawodnicy: Nadia Starzak, Kajetan Walczak, Amelia Bidowaniec, Zofia Porębska, Cyprian Liszka i Natan Logaj, którzy zbliżają się wielkimi krokami do strefy medalowej Brawo! Gratulujemy!

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 14.6.2021 12:09
2
poniedziałek, 14.6.2021 09:46
czwartek, 10.6.2021 11:04
13
poniedziałek, 7.6.2021 16:29
2
niedziela, 6.6.2021 17:08
2
niedziela, 6.6.2021 21:55
środa, 2.6.2021 15:02
18