Zaproszenie na spotkanie z Krzysztofem Karoniem w Kłodzku

piątek, 5.1.2018 08:54 1694 0

W imieniu Organizatorów i Współorganizatorów: Klubu Magna Polonia Ziemia Kłodzka, Stowarzyszenia RKW - RKW Oddział Wałbrzych, Stowarzyszenia "Rodzina i Turystyka" w Rybnicy Leśnej, Partii "Wolność" Oddział w Kłodzku, Klubu Gazety Polskiej w Strzegomiu  zapraszam:
na cykl Spotkań z Krzysztofem Karoniem, autorem  i twórcą strony internetowej www.historiasztuki.com.pl, znawcą i demaskatorem ideologii marksizmu kulturowego oraz jego zgubnego wpływu na współczesną kulturę, sztukę, ekonomię, media i relacje społeczne. 
Tematem Spotkań jest próba odpowiedzi na pytanie: 
Dlaczego państwo polskie musi zostać zlikwidowane? Rola twórców kultury w likwidacji państwa polskiego. 
Jako Organizatorzy mamy nadzieję, że Pan Krzysztof Karoń udzieli nam odpowiedzi na nurtujące nas wszystkich pytania, dotyczące aspektów życia społecznego, dorobku kulturowego, materialnego współczesnych Polaków i naszej Ojczyzny Polski. Mamy nadzieję uzyskać od naszego Gościa niezbędne informacje na tematy ważne ale niestety nieobecne w przestrzeni mediów głównego nurtu i nieobecne w debacie publicznej. 
Spotkania z Panem Krzysztofem Karoniem mają charakter informacyjno - edukacyjny. Jako Organizatorzy zgodnie uznajemy, że działania na rzecz wzrostu wiedzy i świadomości Polaków są korzystne, służą Dobru Wspólnemu i budowaniu prawdziwej, a nie fikcyjnej idei wspólnoty Wolnych Polaków, Wspólnoty Wolnych Ludzi. 
Zapraszamy na Spotkania w:
Wałbrzych - 18 stycznia ( czwartek), godz. 17:30Kłodzko - 19 stycznia ( piątek), godz. 17:30Strzegom - 21 stycznia ( niedziela), godz. 15:00
Miejsca spotkań są podane są na grafikach, przygotowanych dla Państwa w celu promocji tego Wydarzenia wśród Waszych bliskich, znajomych, współpracowników oraz w mediach.
W razie pytań i uzyskania dalszych informacji proszę o kontakt pod nr tel.: 602 221 982 oraz na adres email: cyganela69@gmail.com  
Zapraszamy serdecznie! 
Elżbieta Cygan, Nowa Ruda, Klub Magna Polonia Ziemia Kłodzka 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)