komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

czwartek, 2 kwietnia 2020

Wladyslawa, Franciszka

Zapraszamy do sklepu dziecięcego, jakiego w Kłodzku jeszcze nie było!

poniedziałek, 17.2.2020 00:00 , odsłony: 3496
kategorie artykułu:

Sklep Dziecięcy Pokój Marzeń prowadzony jest przez fizjoterapeutów, a zarazem młodych rodziców, którzy  znają potrzeby dzieci oraz ich rodziców, a także rynek branży dziecięcej.

Jest to miejsce  stworzone z potrzeby, przez rodziców, którzy doskonale wiedzą jak dużym wyzwaniem jest znalezienie bezpiecznych, jakościowych, ładnych i przy tym przystępnych cenowo rzeczy dla dziecka.

Brakowało nam w okolicy miejsca, w którym znaleźlibyśmy tylko bezpieczne, sprawdzone, a przy tym piękne i przystępne dla nas rzeczy. Miejsca w którym spotkalibyśmy się z profesjonalną obsługą, fachowym doradztwem, kimś znającym temat. Chcieliśmy oglądać produkty, a nie tylko ich zdjęcia. Chcieliśmy rozmowy, a nie suchych opisów, które często i tak niewiele nam mówiły...


Chcąc wiedzieć jak najwięcej na temat dzieci i ich potrzeb, spędziliśmy długie godziny na poszukiwaniu rzetelnych informacji. Przetestowaliśmy niezliczone ilości produktów. Jako fizjoterapeuci zgłębialiśmy wiedzę na temat rozwoju dziecka. Jako rodzice poznaliśmy praktyczne aspekty rodzicielstwa i zobaczyliśmy co tak naprawdę jest nam potrzebne i wtedy pojawił się pomysł, aby stworzyć Pokój Marzeń, wyjątkowe miejsce dla Was i Waszych dzieci.

Miejsce w którym:
Nie znajdziecie tkanin bez certyfikatów, niedopuszczonych dla małych dzieci, zawierających szkodliwe barwniki
Nie znajdziecie taniego plastiku z elementami zagrażającymi życiu i zdrowiu dziecka
Nie znajdziecie chemicznych barwników, parabenów, SLES, SLS, silikonów czy sztucznych konserwantów

Znajdziecie u nas natomiast zabawki, które będą rosły razem z Waszymi dziećmi i są tak ponadczasowe i trwałe, że zostaną w Waszej rodzinie na pokolenia. Wierzymy w moc otwartej, wolnej i kreatywnej zabawy, która buduje wyobraźnię  i rozwija potencjał. Chcemy, aby książki czytane przez dzieci niosły za sobą ważne wartości, aby uczyły i bawiły  a także zaspokajały dziecięcą ciekowość świata. Zależy nam na tym, żeby wyprawka przyszłej Mamy była tą wymarzoną, a każdy produkt wybrany przez Rodzica - tym, który pozostanie z nim na dłużej. 

Znajdziesz tu wyselekcjonowane przez nas marki, zarówno rodzimych producentów jak i ciekawostki z zagranicy, tekstylia oraz ubranka z najlepszych, przyjaznych dla skóry materiałów, naturalne kosmetyki, miękkie przytulanki, stylowe wózki dziecięce oraz wyprawkę dla mamy . Ponadto chcąc jak najbardziej dopasować się do potrzeb dzieci oraz rodziców stale poszerzamy asortyment. 
Dobrze wiemy, że w życiu z dziećmi szkoda czasu na czekanie na przesyłkę, dlatego my mamy wszystko na miejscu, a wy już dziś możecie mieć swój wymarzony produkt w domu.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu jak i profili na Facobook oraz Instagramie, gdzie znajdziecie mnóstwo inspiracji, konkursów oraz ciekawych promocji.

Sklep Dziecięcy Pokój Marzeń

Rodzinna 45 Kłodzko

 


https://www.facebook.com/pokojmarzensklep/

https://www.instagram.com/pokojmarzensklep/?hl=pl

 

 
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe