Zaplanuj wizytę w Muzeum Papiernictwa

piątek, 29.1.2021 16:29 550 0

Od 2 lutego Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju będzie ponownie czynne dla zwiedzających. Można je odwiedzić od wtorku do piątku w godzinach 9.00-15.00 oraz w sobotę i niedzielę w godz. 9.00-17.00. Należy jednak pamiętać o nowych zasadach zwiedzania.


W związku z pandemią COVID-19, Muzeum Papiernictwa wprowadza nowe zasady zwiedzania. Dla ułatwienia, uporządkowaliśmy je w punktach:

1. Koniecznie zadzwoń do nas, żeby umówić wizytę
Wybierz numer 748 627 424 lub 748 627 400, ustal pasujący Ci termin i przyjdź punktualnie w dniu wizyty do Muzeum. Nasze wystawy udostępniamy wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej (jednorazowo 10 osób/pół godziny)

2. Zadbaj o maseczkę
U nas również obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust. Pamiętaj o tym!

3. Zapytaj w kasie o audioprzewodnik
W celu ograniczenia kontaktów zwiedzających z pracownikami Muzeum nie uruchamiamy usługi przewodnickiej. Oferujemy natomiast muzealne audioprzewodniki. Te mobilne urządzenia dezynfekujemy po każdym użyciu i co ważne, za ich wypożyczenie nie pobieramy dodatkowych opłat. Nasze audioguidy są również dostępne w formie pliku mp3 na telefon lub tablet. Wystarczy zeskanować QRCODE z linkiem. Znajdziecie go przy kasie biletowej.

4. Weź udział w warsztatach czerpania papieru. Zarezerwuj je wcześniej telefonicznie (748 627 424 lub 748 627 400)
Warsztaty będą odbywały się o pełnych godzinach, od wtorku do niedzieli (ostatnie, godzinę przed zamknięciem Muzeum). W czerpalni dostępne będą płyny do dezynfekcji rąk. Maseczki należy mieć swoje! Uczestnicy wykonują kartki z dodatkiem roślin i …niespodzianka – arkusze w kształcie serduszka i głowy misia! Ustalamy limit pięciu uczestników na jedną godzinę. Śledźcie naszą stronę internetową www.muzeumpapiernictwa.pl 

Czekamy na Was!

Informacja z Muzeum Papiernictwa

Dodaj komentarz

Komentarze (0)