Za nami spotkanie z seniorami w serwisie YOUTUBE

niedziela, 25.4.2021 10:21 355 0

Koncepcja „SENIOR ONLINE”, to pierwszy w kraju pomysł realizacji szkoleń w sieci na żywo we wszystkich jednostkach powiatowych województwa dolnośląskiego w jednym czasie. Jest on skierowany do seniorów przez dolnośląską Policję.

Za nami spotkanie z seniorami w serwisie YOUTUBE, które odbyło się w ubiegłym tygodniu w sieci na żywo z seniorami. Prowadził je policjant z Wydziału Prewencji kłodzkiej komendy policji. Przypomnijmy, że celem tych działań jest przede wszystkim kontakt Policji z seniorami oraz uwrażliwienie społeczeństwa na sytuacje, w których osoby stają się ofiarami przestępstwa. Spotkania te mają na celu zapoznanie seniorów ze skutecznymi metodami zapobiegającymi negatywnym zjawiskom, takim jak oszustwa, kradzieże   oraz podniesienie ich świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa.

Seniorzy, którzy uczestniczyli w  takim spotkaniu profilaktycznym uzyskali informacje, do jakich zdarzeń z udziałem seniorów doszło na terenie powiatu kłodzkiego. Policjant omówił oszustwa metodą „na policjanta” i opowiadał seniorom jak należy postępować, aby ich uniknąć.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z policjantami, które odbędzie się 10 maja br. o godzinie 9.00. Jest możliwość, aby wrócić do zebranego materiału i szkolenia przeprowadzonego przez Zespół Profilaktyki Społecznej  łącząc się w  serwisie YOUTUBE na profilu Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku.

Podajemy link  na serwisie YOUTUBE  Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku https://www.youtube.com/watch?v=19B7AwjnIos

Przypominamy, że możemy również obejrzeć pierwsze nagranie kłodzkich policjantóww ramach koncepcji „SENIOR ONLINE"   https://www.youtube.com/watch?v=2rUD_loZKuE

Dodaj komentarz

Komentarze (0)