Z nimi zorganizujesz najlepszą imprezę okolicznościową

czwartek, 26.5.2022 08:00 1580

Jeżeli szukają Państwo miejsca, w którym kocha się zabawę, gdzie słychać śmiech i rodzą się niezapomniane wspomnienia to koniecznie musicie odwiedzić Wioskę Indiańską HOWGH w Starym Waliszowie.

- U nas nie ma czasu na nudę. Potrafimy rozbawić nie tylko dzieci, ale także dorosłych – mówi Rafał Zdyb, pomysłodawczyni Wioski Indiańskiej Howgh. -   Odwiedzają nas wycieczki, kolonie, półkolonie, grupy zorganizowane. Można u nas zorganizować urodziny, piknik rodzinny, ognisko, spotkanie klasowe, imprezę integracyjną itp.

 

W sercu Ziemi Kłodzkiej, w Starym Waliszowie, obok Bystrzycy Kłodzkiej powstała Wioska Indiańska Howgh - Centrum animacji w centrum Ziemi Kłodzkiej.

Celem centrum jest edukacja, rekreacja, propagowanie zdrowego stylu życia i ekologii.  Podczas zabawy przekazywanesą informacje o zwyczajach i kulturze Indian. Zajęcia mocno działają na wyobraźnie a kontakt z otaczającą przyrodą, tematyka związana ze światem zwierząt i roślin cieszą małych i dużych odkrywców.

 

Stworzenie plemienia, zdobycie pióra, przejście próby siły, wytrzymałości, gra na bębnach w tipi, szukanie roślin na łące, wizyta u owiec, kóz, królików, polowanie na bizona, wyścigi, rzuty do celu, wspólne robienie amuletów, nadawanie imion, tor sensoryczny, próba gibkości, tańce, gra w piłkę indiańską to tylko niektóre z atrakcji jakie proponuje Wioska Indiańska HOWGH.

 

 

 

- Nasze zajęcia trwają do 4 godzin i pozwalają zaangażować wszystkie osoby. Jesteśmy przygotowani na wizytę grup kilkunastoosobowych do ponad stu - podkreśla Rafał Zdyb.  - Zajęcia u nas to bloki gier i konkursów zespołowych, prowadzonych przez animatora. Głównie są to zabawy ruchowe, jednak są też przewidziane zabawy statyczne, podczas których będzie można wyciszyć się i odpocząć.

 

Dodatkową propozycją dla dorosłych i młodzieży powyżej 13 lat jest Archery Tag. Jest to bezpieczny i niemal bezbolesny rodzaj paintballu.

Warto podkreślić, że organizatorzy podczas imprez zapewniają dmuchany zamek - zjeżdżalnię z miejscem do skakania. Mogą także przyjechać ze swoimi  zabawami w dowolne miejsce np. do hotelu, restauracji, czy domu.

Serdecznie zachęcamy do dowiedzenia tego magicznego miejsca. Zainteresowanym podajemy dane teleadresowe:

 

Wioska Indiańska Howgh

 Stary Waliszów 42

57-500 Bystrzyca Kłodzka

tel. 516 861 777

WWW: http://www.howgh.com.pl/

FB: https://www.facebook.com/wioska.indianska.waliszow/

 

Po wcześniejszej rezerwacji obiekt dostępny jest bez ograniczeń czasowych