komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

czwartek, 13 sierpnia 2020

Diany, Hipolita

XXV Wielka Feta Agroturystyczna w Szczytnej za nami! [Foto, Wideo]

wtorek, 6.8.2019 16:58 , komentarze: 3 , odsłony: 3792
kategorie artykułu:

XXV Wielka Feta Agroturystyczna w Szczytnej za nami. W programie dwudniowej imprezy, jaka zorganizowana została w dniach 3-4 sierpnia, znalazły się m.in. spławikowe zawody wędkarskie, turniej drwali, a także mnóstwo występów artystycznych i koncertów. Podobnie jak w roku poprzednim nie zabrakło również Pikniku Militarnego oraz zlotu starych pojazdów. 

W sobotę,  3 sierpnia w ramach wydarzenia zorganizowany został Przegląd Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych pn. „Aktywizacja przez kulturę i sport - Szczytna 2019”, a tuż po nim wystąpił zespół Podzamek Boys. Nie zabrakło również koncertów i pokazów. Na szczytniańskiej scenie wystąpiła Formacja Wiszu oraz Freaky Boys. Występ taneczny zaprezentowały Vicky&Olivia, a gwiazdą wieczoru był zespół Piersi. Sobotni program zwieńczyła dyskoteka, podczas którą poprowadził DJ Gregor.

 

Drugi dzień imprezy rozpoczęło Grand Prix - wyścigi modeli RC o Puchar Burmistrza Szczytnej, a na scenie zlokalizowanej na Placu za Bramą obył się XXIV Dolnośląski Festiwal Przyśpiewek Wiejskich. Masę atrakcji przygotowało również Nadleśnictwo Zdroje, które od lat włącza się w organizację wydarzenia. Ważnym punktem programu było także oficjalne otwarcie stacji ładowania samochodów elektrycznych, jaka powstała w mieście w ramach projektu pn.: "e-Sudety". 

Niedzielny program artystyczny wzbogaciły: Śpiewanki ze Starego Wielisławia, występ szczytniańskich seniorów, a także Dominika Mierzwa&Onyx Band. Wieczór upłynął przy hiszpańsko-kubańskich rytmach, które zaprezentował duet Moises Bethencourt i Osmar Pegudo. Gwiazdą wieczoru był finalista II edycji programu "Mam Talent", Alexander Martinez. 

XXV Wielką Fetę Agroturystyczną w Szczytnej zakończył pokaz sztucznych ogni. 

 

Czytaj także: 

Nadleśnictwo Zdroje podczas XXV Fety Agroturystycznej [Foto, Wideo]

Stacja ładowania samochodów elektrycznych w Szczytnej już otwarta!

 

Wasze komentarze

Lewandowski musi bramki strzelać
sobota, 10.08.2019 15:18 autor: Urzędnik
A no tak... 500+ ;)
niedziela, 11.08.2019 10:39 autor: hiro
Panie Lewandowski .... może coś w Dusznikach ? hym?
piątek, 09.08.2019 20:05 autor: mac
piątek, 31.7.2020 09:20
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ELMECIK
ELMECIK