komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

wtorek, 18 lutego 2020

Szymona, Konstancji

Wystawa fotograficzna "(nie)dostępni i coś"

wtorek, 28.1.2020 11:03 , komentarze: 0 , odsłony: 380
kategorie artykułu:

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kłodzku zaprasza w lutym do swojej siedziby w ratuszu na wystawę fotograficzną zatytułowaną (nie)dostępni i coś. Autorem zdjęć, które prezentowane będą w Galerii w Saloniku, jest Maciej Schulz – dziennikarz i fotograf od lat związany z miesięcznikiem Panorama Ziemi Kłodzkiej.

Maciej Schulz pochodzi z Dusznik-Zdroju. Jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna ze specjalizacją PR. Ukończył także Wrocławską Szkołę Fotografii AFA oraz Akademię Fotografii w Warszawie. Jego prace prezentowane były m.in. we wrocławskiej galerii „Kontury Kultury” oraz w Muzeum Współczesnym we Wrocławiu. Jest wykładowcą Wrocławskiej Szkoły Fotografii PHO-BOS we Wrocławiu.

Na wystawie w Kłodzku, która będzie pierwszą indywidualną prezentacją autora, zobaczymy cykl zdjęć portretowych pochodzących z Ziemi Kłodzkiej znanych ludzi, którzy osiągnęli sukces w swoich dziedzinach oraz kilka niezwykłych fotografii koncepcyjnych. Podczas wernisażu 5 lutego 2019 r. o godz. 18.00 w Czytelni PiMBP w Kłodzku będzie okazja nie tylko spotkać się z autorem, ale także zobaczyć w formie multimedialnej inne jego prace, m.in. miejskie i górskie krajobrazy oraz portrety. Wstęp wolny.

Zapraszamy do kłodzkiej biblioteki.

 

Wasze komentarze

wczoraj, 1 godz temu
wczoraj, 12 godz temu
piątek, 14.2.2020 14:39
piątek, 14.2.2020 08:53
czwartek, 13.2.2020 09:28
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele