komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

środa, 19 czerwca 2019

Gerwazego, Protazego

Wypadek na A4. Jedna osoba nie żyje! [AKTUALIZACJE]

piątek, 17.5.2019 17:45 , komentarze: 0 , odsłony: 1840
kategorie artykułu:

Po godzinie 11.00 na autostradzie A4, tuż przed PPO Karwiany w kierunku Katowic doszło do poważnego wypadku. Ze wstępnych informacji wynika, że zderzyły się ze sobą dwie ciężarówki, miażdżąc pojazd osobowy znajdujący się po środku. Wewnątrz pojazdu mają znajdować się trzy osoby, ich stan jest poważny. Na ten moment nie ma informacji o ofiarach śmiertelnych. 

Autostrada A4 została zablokowana w dwóch kierunkach. Na miejscu pracują już służby ratownicze. Do pomocy wezwano także śmigłowiec LPR. 

Komunikat policji:

Wrocławscy policjanci informują, że dziś po godzinie 11.00, na 153 km autostrady A4 w kierunku Katowic, tuż przed bramkami poboru opłat, doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Udział w wypadku brały dwa pojazdy ciężarowe i jeden osobowy. Obecnie udzielna jest pomoc osobom poszkodowanym i wyjaśniane są okoliczności tego zdarzenia. Na miejscu pracują obecnie policyjni specjaliści Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu i funkcjonariusze Straży Pożarnej oraz Ratownicy Medyczni. Autostrada jest w tym miejscu całkowicie zablokowana, a ruch w przeciwnym kierunku odbywa się jednym pasm. Prosimy kierowców o wybieranie innych alternatywnych tras podróży.    

[AKTUALIZACJA godz. 12.20] 

Z wraku pojazdu wyciągnięto dwie osoby, są przytomne jednak ich stan jest poważny. Niestety trzecia osoba znajdująca się w pojeździe nie przeżyła. Na miejscu przez kilka godzin będą trwały oględziny pod nadzorem prokuratora. 

[AKTUALIZACJA godz. 13.20] 

Na autostradzie A4 w kierunku Katowic, jak i Zgorzelca występują duże utrudnienia. Kierowcy stoją w korkach sięgający nawet ponad 10 kilometrów. Wszystkim podróżującym autostradą A4 radzimy w porę znaleźć alternatywną trasę.

 

Wasze komentarze

wtorek, 18.6.2019 13:16
wtorek, 18.6.2019 07:30
piątek, 14.6.2019 18:08
Praca na GoWork
Praca na GoWork
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
ELMECIK
ELMECIK
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele