Wrocławskie lotnisko najlepszym regionalnym lotniskiem w Polsce

czwartek, 18.2.2016 11:33 609 0

Już po raz trzeci Port Lotniczy Wrocław cieszy się ze statuetki najlepszego regionalnego lotniska w Polsce. Port otrzymał też nagrodę za najlepszy salon Business Lounge wśród lotnisk regionalnych. Nagrody Business Traveller Awards 2015 rozdano w środę w Warszawie.

O nagrodach zdecydowali podróżujący biznesmeni oraz travel managerowie w ramach specjalnej ankiety. Jakie kryteria były w ich oczach najważniejsze? To przede wszystkim rozbudowana siatka połączeń, optymalne godziny rejsów, wysokie standardy obsługi i specjalne udogodnienia dla osób podróżujących w interesach.

Do tej pory magazyn "Bussines Traveller" zorganizował trzy plebiscyty. W każdym z nich Port Lotniczy Wrocław zdobywał nagrodę dla najlepszego regionalnego lotniska w Polsce. W tym roku "Bussines Traveller" po raz pierwszy zorganizował plebiscyt na najlepszy Business Lounge. W tej kategorii wśród lotnisk regionalnych najlepszy okazał się również Port Lotniczy Wrocław. Gala przyznania nagród za ostatni rok odbyła się w środę 17 lutego 2016 r. w Warszawie.

– Cieszymy się, że pasażerowie docenili nas już po raz trzeci z rzędu. To pokazuje, że dobrze odczytujemy ich potrzeby i oczekiwania. Stale udoskonalamy nasze usługi tak, by zapewnić pasażerom najwyższy komfort usług - mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

Wrocławskie lotnisko stawia przede wszystkim na profesjonalną i szybką obsługę. Z myślą o wygodzie wszystkich podróżnych port nieustannie doskonali swój autorski program - stop kolejkom. Ponadto oferuje wygodne usługi, np. Bussines Class Fast Track, których rezerwacja możliwa jest przez Internet, a także tani i wygodny parking. Najbardziej wymagający pasażerowie, szczególnie ceniący sobie czas oraz prywatność, mają do dyspozycji usługiVIP & Business Services.

Dodatkowym udogodnieniem są ekskluzywnie zaaranżowane i kompleksowo wyposażone wnętrza salonu VIP Lounge w strefie VIP oraz Executive Lounge w hali odlotów. To miejsca dla osób, które pragną odpocząć lub popracować w kameralnych warunkach. – Z punktu widzenia podróży biznesowych bardzo istotna jest także bogata oferta połączeń,w tym na najważniejsze lotniska Europy. Warto przy tym podkreślić, że Wrocław również stał się ważnym punktem na jej biznesowej mapie. Dlatego stale wzrasta liczba podróży w tym segmencie rynku – dodaje Dariusz Kuś. 

Z Wrocławia można szybko dolecieć na centralne lotniska Frankfurtu, Monachium, Düsseldorfu czy Kopenhagi, które są ważnymi hubami przesiadkowymi. Dogodne połączenia i odpowiednio dobrane godziny lotów umożliwiają dalszą podróż do europejskich centrów biznesowych, jak również do metropolii Azji i Ameryki.

Port Lotniczy Wrocław nagrodzony trzema statuetkami Business Traveller Awards 2015:

  •           Pierwsze miejsce wśród lotnisk regionalnych
  •           Najlepszy Business Lounge wśród lotnisk regionalnych
  •           Drugie po Warszawie miejsce wśród wszystkich polskich lotnisk
Dodaj komentarz

Komentarze (0)