komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

poniedziałek, 13 lipca 2020

Henryka, Kingi

Wirtualne 59. Dni Kłodzka w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kłodzku

środa, 3.6.2020 11:19 , komentarze: 0 , odsłony: 171
kategorie artykułu:

- Zainteresowanie wirtualnymi 59. Dniami Kłodzka przeszło nasze oczekiwania i skłoniło nas do refleksji, że tematyka regionalna jest bardzo bliska naszym Czytelnikom. W odpowiedzi na facebookowy konkurs Odkryj Annę Zelenay składający się z 5 zadań (dotyczących życia i twórczości poetki) codziennie już po godz.8 -ej wpływały prawidłowe odpowiedzi - relacjonuje Klaudia Lutosławska-Nowak, zastępca dyrektora Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Dąbrowskiej w Kłodzku. 

Odpowiedzi premiowane były  nagrodami książkowymi, a dodatkową atrakcją były towarzyszące zadaniom były pochodzące ze zbiorów Muzeum Ziemi Kłodzkiej, unikatowe zdjęcia Anny Zelenay, autorstwa Tadeusza Jażdżewskiego.

- Według statystyk strony bibliotecznego facebooka największym zainteresowaniem cieszyła się autorska prezentacja Tomasza Duszyńskiego promującego powieść: „Glatz kraj Pana Boga”, która ukaże się 3 czerwca 2020 r. Ten post obejrzało 4180 odbiorców - informuje Klaudia Lutosławska-Nowak. - Przypominamy, że do 14 czerwca 2020 r. czekamy na prace dzieci, które wezmą udział w konkursie plastycznym pt. „Kłodzka legenda”. Przeprowadzenie w takiej formie święta naszego miasta jest nowym doświadczeniem nie tylko naszej instytucji. Cieszymy się z zainteresowania z jakim spotkały się nasze propozycje, ale tęsknimy za bezpośrednim kontaktem z czytelnikami.

 

 

Wasze komentarze

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe