Wiemy jak powiększyć domowy budżet o 4000 zł rocznie! [KONKURS]

wtorek, 2.12.2014 04:00 3034

Dowiedzieliśmy się, jak zaoszczędzić 4000 zł rocznie, a nawet więcej, nie wykonując żadnych innych czynności niż do tej pory. Każdy palacz może mieć więcej w portfelu, pozbyć się przykrego zapachu z ust i zapomnieć o pożółkłych firankach.

Rozmawiamy z Tomaszem Magier, właścicielem sklepu Elektroniczne Papierosy znajdującego się w kłodzkim E.Leclercu.

- Podstawowe pytanie: czy palenie e- papierosa szkodzi?

- E-papieros sam w sobie nie, bo e-papierosa się nie pali, ale inhaluje. Na tę chwilę używanie e-papierosa jest uznawane za bezpieczne, są setki jak nie tysiące badań wykonanych przez wybitnych uczonych i żadne nie udowadniają niekorzystnego wpływu. Elektroniczny papieros to proste w działaniu urządzenie. Składa się z baterii oraz parownika. Parownik działa jak czajnik - podgrzewa płyn dzięki temu uwalnia się para wodna, którą finalnie się zaciągamy.

- Czy e- papieros zawiera nikotynę?

- Dokładnie to liquid, którym uzupełniamy e-papierosa zawiera nikotynę w różnych stężeniach - od lightów po mocne. Jeżeli ktoś pali 20 papierosów tradycyjnych, a w jednym papierosie zgodnie z informacją na opakowaniu jest 0,7 mg nikotyny to dziennie przyswajamy jej 14 mg. Odłożenie takiej dawki z dnia na dzień często wiąże się z efektami ubocznymi - tyciem, apatią, nadmiernym pobudzeniem. Liquidy zaspokajają jej brak, a używane „ z głową” pozwalają uwolnić się od nałogu. Zaletą e-papierosa jest to, że sięgasz po niego, kiedy chcesz i nie wypalasz do filtra. Sięgając po niego coraz rzadziej świadomie uwalniasz się od potrzeby palenia.

- Dzięki uwolnieniu się od nałogu zaoszczędzimy owe 4000 zł rocznie?

Owszem, lecz połowa moich klientów e- papierosa traktuje jako zamiennik. Wypalając średnio paczkę dziennie o wartości 14 zł puszczamy rocznie z dymem 5110 zł. Decydując się na e- papierosa zaoszczędzimy 4500 zł i więcej, jeżeli palimy więcej.

- To robi wrażenie...

Na mnie również, tym bardziej, że wiem, co oferuję swoim klientom. To są markowe i świetnej jakości, certyfikowane płyny, urządzenia z gwarancją, a także akcesoria z wszelkimi certyfikatami. To po prostu działa. Każdy zakup zwraca się w ciągu pierwszego miesiąca. A zadowoleni klienci uszlachetniają.

- Czy produkty są dla każdego?

Tak, bez względu na płeć czy wiek, jednak zestawy, czy płyny dobieramy indywidualnie, jest wiele wyznaczników oraz różnic sprzętowych. O e- papierosach mógłbym opowiadać wiele godzin, bo stale studiuję ten temat i śledzę nowinki technologiczne. Po porady zapraszam do punktu sprzedaży. Nie ukrywam, że z racji posiadanej wiedzy zamierzam stworzyć video-kanał z recenzjami sprzętów i sklep internetowy.

Teraz jednak ogłaszam konkurs dla czytelników Doba.pl

Do wygrania jest zestaw elektronicznego papierosa wraz z trzema płynami, który pozwoli zaoszczędzić ponad 4000 zł!

Wygrywa osoba, która najkrócej odpowie na pytanie: Dlaczego chcę wygrać konkurs?

Na e-maile czekam do 05.12.2014 pod adresem: epapierosy.klodzko@gmail.com

W treści e-maila proszę podać swoje imię i nazwisko i numer telefonu

Rozstrzygnięcie konkursu w Mikołaja - 06.12.2014

 

ELEKTORNICZNE PAPIEROSY
Kłodzko, ul. Dusznicka 1A

Pasaż E.Leclercu.

adres fanpage: https://www.facebook.com/ElektronicznePapierosyKlodzko