komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

sobota, 17 kwietnia 2021

Rudolfa, Roberta

Wezwani do interwencji domowej policjanci ujawnili blisko 100 porcji narkotyków

poniedziałek, 1.3.2021 09:11 , komentarze: 1 , odsłony: 2497
kategorie artykułu:

Policjanci z kłodzkiej komendy w trakcie interwencji ujawnili przy 23-letnim mężczyźnie narkotyki. Blisko 100 porcji środków odurzających mieszkaniec powiatu kłodzkiego schował w kieszeniach spodni. Teraz za swój czyn odpowie karnie.

- Do zatrzymania mężczyzny doszło podczas interwencji w jednym z mieszkań w powiecie kłodzkim. Pomiędzy kobietą i mężczyzną doszło do nieporozumienia i poproszono o interwencje policjantów.  W trakcie interwencji uwagę mundurowych zwrócił woreczek wystający z wypchanych kieszeni spodni 43-latka. Gdy sprawdzili kieszenie okazało się, że mężczyzna ma kilka woreczków z białym proszkiem i jeden z suszem roślinnym. Wstępnie przeprowadzone badanie wykazało, że jest to amfetamina oraz marihuana. Z zabezpieczonej ilości można było przygotować blisko 100 porcji narkotyków - oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku, podinspektor Wioletta Martuszewska.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzuty przestępstwa posiadania narkotyków. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

 

Wasze komentarze

100 porcji hahahahahahahaha *****e hahahahahahahaha
poniedziałek, 01.03.2021 21:20 autor: