komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

sobota, 24 października 2020

Rafala, Marcina

W kłodzkim Turnieju Siatkówki Plażowej wystartowało 21 par

wtorek, 15.9.2020 11:06 , komentarze: 0 , odsłony: 1556
kategorie artykułu:

Zawodnicy m.in. z Kłodzka, Kudowy-Zdrój, Nysy, Dzierżoniowa, Świdnicy czy Lubina wzięli udział w Turnieju Siatkówki Plażowej, który odbył się w Kłodzku w niedzielę 13 września.

W zawodach wzięło udział 21 par: 14 grało w turnieju głównym, a 7 w turnieju amatorskim. Siatkarze p przyjechali m.in. z Wrocławia, Dzierżoniowa, Nysy, Kudowy Zdrój, Świdnicy czy Lubina. Mecze turniejowe były rozgrywane w systemie brazylijskim. 

Turniej amatorski wygrała drużyna z Nysy w składzie: ALBERT ŁOPATA I BARTOSZ JADZYN. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna miejscowych z Kłodzka w składzie Piotr Dłuski i Tadeusz Pajdzik. Trzecie miejsce zajęła drużyna z Nysy w składzie: Damian Kliś i Dariusz Hreciński. Tuż za podium znalazła się jedyna para kobieca: Marta Majka i Anna Majda.

 

Turniej główny rozgrywany był na bardzo wysokim poziomie, gdyż  przystąpili do niego zawodnicy,  którzy na co dzień uczestniczą w Mistrzostwach Polski i zajmują wysokie miejsca. 

ĆWIERĆFINAŁY:

 Fedorec/Łabecki - Westfal/Adamiak                         wynik 15-8 , 15-9

Frydrychowski/Bury - Domaradzki/Grabowski          wynik 15-4 , 15-13

 

Domaradzki/Grabowski - Wasowski/Kaleta              wynik 18-16 , 15-12

Fedorec/Łabecki - Bołda/Brzóstowicz                       wynik 11-15 , 11-15

Do pierwszego półfinału trafiła drużyna z Wrocławia Adamiak Mateusz / Westfal Maciej przeciwko Damian Domaradzki / Łukasz Grabowski z Nysy. Zwycięstwo z wynikiem 15:8 15:9 odniosła para Adamiak/Westfal.

Do drugiego półfinału doszła drużyna z Wrocławia i Kudowy Zdrój: Bury Mateusz / Frydrychowski Paweł przeciwko Brzóstowicz Piotr / Bołda Kacper. Zwycięsko z tego pojedynku wyszła z para Bury/Frydrychowski.

 

MECZ O TRZECIE MIEJSCE:

Brzóstowicz/Bołda - Domaradzki/Grabowski wynik 15-10 , 10-15 , 15-13

 

FINAŁ

Adamiak/Westfal - Bury/Frydrychowski wynik 15-5 , 15-5

 

 

 

 

Wasze komentarze

ELMECIK
ELMECIK
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele