UWAGA: 21 stycznia utrudnienia w ruchu drogowym w Polanicy-Zdroju. Wszystko w związku z koncertem Golec uOrkiestry

czwartek, 19.1.2023 10:30 422 0

W związku z koncertem zespołu Golec uOrkiestra w dniu 21 stycznia br. o godz. 17:00 w kościele Matki Bożej Królowej na Sokołówce (ul. Staffa 41) przewiduje się możliwość wystąpienia utrudnień w ruchu drogowym na ulicach Sokołowskiego, Żeromskiego, Prusa, Staffa, Orkana, Norwida, Dąbrowskiej.

Bardzo ograniczona ilość miejsc parkingowych przy kościele oraz konieczność zapewnienia przejazdu służbom ratunkowym i porządkowym wymusza na służbach porządkowych doraźną zmianę organizacji ruchu.
Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób udających się na koncert, aby w miarę możliwości do kościoła przemieszczały się pieszo.
Osoby udające się swoimi środkami transportowymi uprasza się o rozważenie możliwości wcześniejszego przyjazdu (nie „na ostatnią chwilę”), a także :
- bezwzględne wykonywanie poleceń wydawanych przez służby porządkowe regulujące ruchem drogowym i wskazujące miejsca parkingowe,
- pozostawianie swoich pojazdów na parkingach i innych miejscach w centrum miasta, gdzie parkowanie jest dozwolone i przemieszczanie się pod kościół pieszo,
- zwracanie uwagi na zmienione oznakowanie,
- parkowanie pojazdów w sposób nieutrudniający poruszania się po drodze innych uczestników ruchu drogowego,
- nieblokowanie dróg wokół kościoła w celu zapewnienia możliwości dojazdu służb ratunkowych o porządkowych.

Na ul. Warszawskiej (przy wiadukcie kolejowym) oraz na ul. Kościuszki (w pobliżu szkoły Edukator) OSP w Polanicy-Zdroju będzie kierowała osoby udające się na koncert w rejon stacji PKP, skąd do kościoła pozostanie pieszo około 300-400 metrów.

Policjanci Ruchu Drogowego oraz Straż Miejska czuwać będzie nad zapewnieniem płynności ruchu wokół kościoła.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)