Urząd Gminy Nowa Ruda przywraca bezpośrednią obsługę

wtorek, 19.5.2020 14:24 569 0

Wójt Gminy Nowa Ruda informuje, że od 21 maja 2020 r. (czwartek) przywrócona zostanie w Biurze Obsługi Mieszkańców przy ul. Niepodległości 4 bezpośrednia obsługa interesantów.
Kasa Urzędu będzie czynna w godzinach od 8:00 do 13:00. Do dyspozycji mieszkańców przy wejściu do urzędu wyłożony zostanie płyn do dezynfekcji rąk. Należy z niego skorzystać przed rozpoczęciem załatwiania sprawy. Przypominamy również o obowiązkowym zakrywaniu nosa i ust w przestrzeni publicznej! Ze względów sanitarnych liczba interesantów przebywających łącznie przy kasie i w Biurze Obsługi Mieszkańców nie będzie mogła przekroczyć 3 osób.
W dalszym ciągu, z uwagi na obowiązujący na terenie kraju stan epidemii, rekomendujemy  dokonywanie przelewów internetowych, pocztowych lub korzystanie z placówek bankowych oraz załatwianie spraw urzędowych telefonicznie, korespondencyjnie lub poprzez system e-PUAP.
Wójt Gminy Nowa Ruda będzie dostępny dla mieszkańców we wtorki od godz. 10:30 do 15:30 pod numerem telefonu 74 872 09 00. W uzasadnionych przypadkach lub w sprawach pilnych, Wójt może wyrazić zgodę na bezpośrednie spotkanie w urzędzie.

źródło: UG Nowa Ruda

Dodaj komentarz

Komentarze (0)