komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

czwartek, 4 marca 2021

Lucji, Kazimierza

Ultrabiel 2021 się nie odbędzie

piątek, 22.1.2021 11:32 , komentarze: 0 , odsłony: 322
kategorie artykułu:

Z przykrością informujemy, że maraton narciarski Ultrabiel nie odbędzie się w 2021 roku. Pomimo szczerych chęci i wspaniałych warunków śniegowych w górach obecna sytuacja epidemiologiczna i prawna uniemożliwia nam organizację tej imprezy sportowej.

W Górach Bialskich, na trasach, po których prowadzi maraton narciarski Ultrabiel, panują bardzo dobre warunki do biegania na nartach. Śniegu w niektórych miejscach jest ponad pół metra. Ratrak przygotowuje zarówno pętle 13 km, jak też 20 km, po której prowadzą nasze zawody.

Niestety w świetle obecnych przepisów, a także wymagań sanitarnych, nie jesteśmy w stanie zorganizować zawodów. Ograniczenia w liczbie uczestników imprez sportowych, wymogi sanitarne, które są niemożliwe do spełnienia bez prądu, czy bieżącej wody, a także zamknięte hotele, uniemożliwiają aktualnie organizację.

Brak informacji o tym jakie będą panować przepisy za tydzień, dwa, czy miesiąc utrudnia przygotowanie zawodów. Nie jesteśmy w stanie zorganizować naszego maratonu narciarskiego w ciągu tygodnia, samo zamówienie medali składamy kilka tygodni wcześniej. Podobnie jest z wieloma innymi aspektami tej imprezy. Musieliśmy podjąć decyzję, by z uczciwym wyprzedzeniem poinformować uczestników, że Ultrabiel 2021 się nie odbędzie.

Wszyscy liczymy, że uda nam się spotkać w normalnych warunkach podczas Ultrabiel w 2022 roku. Już teraz gorąco zapraszamy.

 

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 1.3.2021 14:11
poniedziałek, 1.3.2021 13:06
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele