komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

poniedziałek, 17 maja 2021

Paschalisa, Slawomira

Ukradł ze sklepu dwa dezodoranty, a ochroniarzowi, który to zauważył groził pozbawieniem życia

czwartek, 15.4.2021 12:32 , komentarze: 5 , odsłony: 2750
kategorie artykułu:

Mieszkaniec powiatu kłodzkiego trafił do policyjnej celi po tym, jak dokonał kradzieży ze sklepu dwóch dezodorantów. Jednak, to nie wszystko co zrobił. 30-latek groził pracownikowi ochrony pozbawianiem życia, gdy ten próbował go zatrzymać i odebrać skradziony towar. 

-  Policjanci z Komisariatu Policji w Bystrzycy Kłodzkiej zostali powiadomieni o kradzieży kosmetyków w jednym ze sklepów na terenie powiatu kłodzkiego. Okazało się, że mężczyzna zabrał z regału dwa dezodoranty, schował je pod kurtkę, a następnie, nie płacąc za nie, usiłował wyjść ze sklepu. Czujny pracownik ochrony zauważył zdarzenie, ujął sprawce kradzieży i odebrał skradziony towar.  To nie spodobało się przyłapanemu na gorącym uczynku 30-latkowi, który zaczął wypowiadać w kierunku pracownika groźby pozbawienia życia - informuje podinspektor Wioletta Martuszewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku.

Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali 30-latka. Po przeprowadzonym badaniu okazało się, że jest nietrzeźwy ma 2 promile alkoholu. Skradziony towar trafił na sklepową półkę, a podejrzewany do policyjnego aresztu.

Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut gróźb karalnych, do którego się przyznał. Za to przestępstwo grozi ma kara do 2 lat pozbawienia wolności. Nie uniknie również odpowiedniości za kradzież sklepową.

 

Wasze komentarze

Każdy po pijaku robi głupoty. Dlatego ja nie piję. A...
piątek, 16.04.2021 09:29 autor: Bogobojowy
Jak nisko trzeba upaść żeby kraść dezodorant ze sklepu? To...
czwartek, 15.04.2021 15:15 autor: Kłodczanin
czwartek, 13.5.2021 11:00
8