komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

wtorek, 16 października 2018

Gawla, Ambrozego

Ukradł w lipcu kożuch, którym długo się nie nacieszył

wtorek, 17.7.2018 10:19 , komentarze: 0 , odsłony: 616
kategorie artykułu:

Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi powiatu kłodzkiego, który podejrzany jest o kradzież. Jak ustalili policjanci, mężczyzna idąc jedną z ulic w Polanicy Zdroju ukradł z manekina męski kożuch i uciekł. Po krótkim pościgu został on zatrzymany przez funkcjonariuszy.

W ubiegły piątek w południe policjanci z powiatu kłodzkiego otrzymali informację o kradzieży kożucha męskiego, który znajdował się na manekinie przed sklepem w Polanicy Zdroju. Wartość skradzionego mienia określono na kwotę 1550 zł.

W wyniku podjętej interwencji funkcjonariusze już po kwadransie od otrzymanego zgłoszenia zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzież. 41-latek schował się w krzakach niedaleko Parku Zdrojowego. Policjanci znaleźli przy nim skradziony kożuch, który został następnie oddany właścicielce sklepu. Mieszkaniec powiatu kłodzkiego został zatrzymany. Po sprawdzeniu jego trzeźwości okazało się, że mężczyzna ma prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

Podejrzany usłyszał już zarzut przestępstwa kradzieży, do którego się przyznał. Teraz może mu grozić kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Źródło: KPP w Kłodzku

 

Wasze komentarze

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork