komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

środa, 20 lutego 2019

Leona, Ludomira

Ukradł akumulatory i wózkiem dziecięcym przewiózł do swojej komórki

czwartek, 30.8.2018 10:51 , komentarze: 1 , odsłony: 2626
kategorie artykułu:

Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 33-latkowi, który jest podejrzany o kradzież z akumulatorów z samochodu ciężarowego. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu i wskazał miejsce ukrycia łupu.

 Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku w wyniku pracy operacyjnej ustalili i zatrzymali podejrzanego o kradzież akumulatorów z samochodu ciężarowego zaparkowanego na parkingu w Kłodzku. Sprawcą przestępstwa okazał się 33-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego. Ustalono, że podejrzany pod osłoną nocy wymontował akumulatory i umieszczając je na wózku dziecięcym przewiózł do swojej komórki. Nie zdążył kradzionego łupu sprzedać, ponieważ akumulatory zostały zabezpieczone przez policjantów. Wartość strat oszacowano na tysiąc złotych. Okazało się, że 33-latek ma już na swoim koncie inne czyny zabronione - informuje podinsp. Wioletta Martuszewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Polciji w Kłodzku. 

Podejrzany usłyszał zarzuty popełnienia przestępstwa kradzieży. 33-latkowi za ten czyn grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

 

Wasze komentarze

Złodzieja do paki
niedziela, 02.09.2018 12:50 autor:

dzisiaj, 5 godz temu
1
piątek, 15.2.2019 07:55
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork