komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

poniedziałek, 10 sierpnia 2020

Borysa, Filomeny

Uczeń z Kłodzka w finale VI edycji Olimpiady Budowlanej we Wrocławiu

wtorek, 9.4.2019 10:27 , komentarze: 0 , odsłony: 1332
kategorie artykułu:

Wojciech Bandyk, uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kłodzku zajął II miejsce w finale VI edycji Olimpiady Budowlanej we Wrocławiu. 

- Serdecznie gratuluję sukcesu i dziękuję Wojciechowi za wysoką kulturę osobistą i godne reprezentowanie ZSP nr 1 w Kłodzku - mówi Rafał Olecha, dyrektor szkoły.

Olimpiada, która odbyła się 5 kwietnia zorganizowana była przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Do udziału zgłosiło się 42 uczniów ze szkół budowlanych z terenu całej Polski, między innymi z Krakowa, Zielonej Góry czy Rzeszowa. Wśród nich znalazł się także reprezentant Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kłodzku, Wojciech Bandyk, który zajął drugie miejsce. Uczeń kłodzkiej szkoły oprócz nagród rzeczowych będzie miał możliwość nieodpłatnego studiowania w MWSLiT we Wrocławiu przez 2 semestry studiów inżynierskich na kierunku Budownictwo. Podczas trwania olimpiady ucznia przygotowywał i opiekował się nim nauczyciel, mgr inż. Jerzy Budziński, który również otrzymał okolicznościowy dyplom.

 

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 12 godz temu
sobota, 8.8.2020 00:00
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ELMECIK
ELMECIK