komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

sobota, 20 kwietnia 2019

Czeslawa, Agnieszki

Turniej halowy w Bystrzycy Kłodzkiej [Foto]

czwartek, 31.1.2019 10:48 , komentarze: 0 , odsłony: 1787
kategorie artykułu:

Już po raz trzeci Sparta Stary Waliszów zainaugurowała ferie zimowe organizując turniej halowy piłki nożnej. Tegoroczna edycja wydarzenia zorganizowana została 26 stycznia w hali sportowej w Bystrzycy Kłodzkiej. 

Turniej rozegrany został w kategoriach: Orlik oraz Młodzik. W kategorii Orlik udział w rozgrywkach wzięły udział następujące drużyny: Orle Międzylesie, Śnieżnik Domaszków, Igliczna Wilkanów, Football Kids Bystrzyca Kłodzka oraz Sparta Stary Waliszów. Piłkarze rywalizowali w systemie każdy z każdym, w drużynach składających się z 6 zawodników i bramkarza, rozgrywając mecze po 10 minut. W kategorii Młodzik systemem każdy z każdym swoje mecze rozgrywały drużyny: Orlęta Krosnowice , Śnieżnik Domaszków, Orle Międzylesie, Zamek Gorzanów oraz Sparta Stary Waliszów.

Wszyscy zawodnicy oraz trenerzy otrzymali pamiątkowe medale, słodki upominek oraz dyplomy za udział w rozgrywkach. Największym sukcesem organizatorów było zadowolenie w postaci uśmiechów widocznych na twarzach dzieci.

- Serdeczne podziękowania należą się Starostwu Powiatowemu w Kłodzku, Piekarni Urbaniak, Sołtysowi oraz Radzie Sołeckiej ze Starego Waliszowa, rozlewni wód mineralnych Mineral oraz wszystkim rodzicom za pomoc w organizacji - podkreślają organizatorzy.  

 

 

Wasze komentarze


wczoraj, 21 godz temu
4
czwartek, 18.4.2019 12:40
3
poniedziałek, 15.4.2019 20:02
156
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Praca na GoWork
Praca na GoWork
ABC OGRODU
ABC OGRODU